Par karoga neizkāršanu – septiņi protokoli 5

Vakar, Komunistiskā genocīda upuru piemiņas dienā Jelgavas Pašvaldības policijas Iecirkņu grupas inspektori apsekoja Jelgavas pilsētas teritorijā esošos namus, lai pārbaudītu, vai pie ēkām ir izkārti karogi.

Septiņos gadījumos, kur nebija iespējams sastapt namu īpašniekus, veikta vietas apskate un sākta administratīvā lietvedība, savukārt vēl septiņos gadījumos, kur māju īpašnieki bija sastopami savās dzīves vietās, ar viņiem veiktas preventīvas pārrunas - izteikti mutiski aizrādījumi, informē policijas speciāliste Sandra Reksce. Minētajos gadījumos konstatēts, ka Latvijas valsts karogs sēru noformējumā pacelts nav vispār, savukārt viena pārkāpēja Latvijas valsts karogu sēru noformējumā nebija pacēlusi atkārtoti gada laikā.Policija saņēmusi informāciju arī par kādu Māras ielas namu, kur karogs nebija pareizi noformēts. Namu apsaimniekošanas uzņēmuma valdes priekšsēdētājs rakstiski paskaidroja, ka no rīta valsts karogs tika pacelts sēru noformējumā, bet, kāpēc tas palika bez sēru lentes vakarpusē, viņš nezinot. Vīrietim izteikts mutisks aizrādījums, melnā lenta pielikta no jauna.Portāls zz.lv jau rakstīja, ka pie Aspazijas 29.nama vakar bija izkārts karogs ar neatbilstošu lenti, par ko saņemts policijas aizrādījums. Māja apsekota arī atkārtoti, konstatējot, ka neatbilstošā izskata sēru lente nomainīta pret atbilstošu.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

MEMBRĀNSN

Neviens tev,Kārli un Vai vai,neliek sērot.Tās ir sēru un PIEMIŅAS dienas,lai tādi jefiņi ,kā jūs ,neaizmirstu,kā latviešus badā mērdēja un šāva Sibīrijā,pa ceļam uz GULAGA nometnēm.Divi potenciālie krievu ***laiži,aizmirsīsim,piedosim,neatgādināsim.Kas tev Kārli,spiež sērot?Danco,ja gribi,smejies,dziedi.Vai vai,cik vilcienu ešeloni uz Sibīriju ar Latvijas iedzīvotājiem ir izsūtīti demokrātijas laikā,cik nobendēti?Nelaimes nevar mīlēt,kur nu vēl-piespiest mīlēt.Cik ilgi tevi spieda,kamēr piespieda.Nopērc platākas apakšbikses,tad nespiedīs.DIVI JEFIŅI !

pirms 8 gadiem, 2012.06.18 10:15

torns

Toties pie Pasaazhas,Autoostaa,apgrozas kriminaala izskata subjekti,biezhi garaamgaajeejie prasa cigaretes,uzvedas izaicinoshi,spljaudaas.To PP neredz

pirms 8 gadiem, 2012.06.17 00:58

Piekritu abiem komentariem,vai si vardarbiba notiek tikai Jelgava?

pirms 8 gadiem, 2012.06.16 22:43

Kārlis

šitā mūžīgā piespiedu sērošana būtu vienreiz jāizbeidz,noteikt vienu atceres dienu un miers,tad arī atcerēties,obligātā kartībā būtu jaizkar 18 novembrī,varbūt vel kādās pāris dienās.

pirms 8 gadiem, 2012.06.16 19:53

Vai vai

kāds labs ķēriens policijai.Kad beigsiet ar vari piespiest cilvēkus jūs nelaimes mīlēt.Vai pēc 50 gadiem arī kārs sēru karogus par šodienas genocīdu?Ar ko atšķiras padomija no demokrātijas.Ar karogu krāsām tikai,tad pa varu bija jākar un tagad tas pats.

pirms 8 gadiem, 2012.06.16 16:42

Vietējās ziņas