Par NMPD direktora vietnieku operatīvajos jautājumos iecelts Kristians Galanders

Par Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā (NMPD) direktora vietnieku operatīvajos jautājumos amats iecelts Kristians Galanders, liecina informācija oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis".

Kā liecina aģentūras LETA arhīvs, Galanders bija NMPD Zemgales reģionālā centra vadītāja pienākumu izpildītājs, bet iepriekš ieņēma Zemgales reģionālā centra vadītāja vietnieka amatu medicīnas un operatīvajos jautājumos.

NMPD direktore Liene Cipule iepriekš sacīja, ka jaunā amata vieta izveidota, reorganizējot jau esošus amatus, tostarp līdzšinējo direktora vietnieka amatu katastrofu medicīnas jautājumos. Līdz ar to nav palielināts kopējais amatu skaits dienestā.

NMPD direktora vietnieka galvenie pienākumi būs pārraudzīt vienotu neatliekamās medicīniskās palīdzības izsaukumu pieņemšanu un neatliekamās medicīniskās palīdzības procesa operatīvo vadību, kā arī koordinēt nepārtrauktas neatliekamās medicīniskās palīdzības sniegšanu, analizēt un pilnveidot neatliekamās medicīniskās palīdzības sniegšanas operatīvo procesu.

Pēc Cipules teiktā, direktora vietnieks operatīvajos jautājumos atbildēs par visu operatīvās vadības procesu kopumā - no zvana saņemšanas brīža uz ārkārtas tālruni 113 līdz brīdim, kad brigāde pacientu nodot slimnīcas mediķiem. Tas ietvers arī brigāžu darba plānošanas pārraudzību, tajā skaitā iespējamās brigāžu rotācijas, tāpat arī izsaukumu izpildei nepieciešamo resursu nodrošinājuma pārraudzību, iesaisti kvalitātes pilnveidošanā un citus jautājumus, stāstīja Cipule.

NMPD bija izsludinājis konkursu uz ierēdņa amatu – NMPD direktora vietnieku operatīvajos jautājumos. Šajā amatā mēnešalgas maksimālais apmērs ir 2353 eiro, tomēr algas apmērs tiek noteikts atbilstoši profesionālajai pieredzei.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas