Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Par SIA “Ozolnieku KSDU” valdes priekšsēdētāju izvēlēts Nauris Bērziņš 4

Konkursa kārtībā no 28 pretendentiem izvēlēts jaunais SIA “Ozolnieku KSDU” valdes priekšsēdētājs – Nauris Bērziņš. SIA “Ozolnieku KSDU” valdes priekšsēdētāja amatā viņš tiks apstiprināts nākamajā kapitālsabiedrības valdes sēdē, kas plānota šīs nedēļas beigās, informē Ozolnieku novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību un informācijas daļas vadītāja Agnese Kļava.

Līdz šim Nauris Bērziņš strādājis līdzīgos amatos Ropažu novada pašvaldības kapitālsabiedrībā SIA “Ciemats”, specializētā daudzdzīvokļu dzīvojamo māju pārvaldīšanas un apsaimniekošanas uzņēmumā Jelgavā SIA “Nebruk Jelgava” kā arī Jūrmalas pilsētas pašvaldības kapitālsabiedrībā SIA “Jūrmalas namsaimnieks”.

Foto: no arhīva

Pievieno komentāru

Komentāri 4

gabriels

28 pretendenti! Jo-majo! Ne vienu vien reizi rakstīts par to, ka par amatiem un uz amatu vietām ir gatavi sisties asiņainiem purniem. Tad loģiski būtu, ja to gribētāju ir tik šausmīgi daudz, amatalgu nolikt ne kapeiku lielāku par minimālo algu. Tad, ja uz šādu algu vairs nav gatavi sisties, algu var par kādu desmitnieku pacelt un tā uz priekšu, kamēr atrodas tāds, kurš ir ar mieru.
Tāpēc nav saprotams, kāpēc ar pirmo uzreiz algas nosaka tik pasakaini lielas.

pirms gada, 2019.02.18 19:40

vietējais

Un kurš tad ieceļ ksdu priekšnieku, valdi utt, vai ne domes priekšsedetājs Liepiņa kungs. Kā jums šķiet vai ieceltie strādā iedzīvotāju labā vai kā.... Un to visu atbalsta deputati, kad nakošo reizi vēlēsiet domājiet ar galvu, vai kažotnieki, skruļas, akmentiņi, semjonovi, meinhardi, ozoliņi, ir par Ozolnieku iedzīvotaju interesēm vai par savām.

pirms 12 mēnešiem, 2019.02.21 15:33

Janka

Deputāti strādā iedzīvotāju interesēs, bet valdes locekļiem komerclikums uzliek par pienākumu darboties uzņēmuma interesēs, kas diemžēl nav viens un tas pats.
P.S.
Deputātam ir politiskā atbildība, bet valdes loceklim materiāla atbildība par nodarītajiem zaudējumiem.

pirms 12 mēnešiem, 2019.02.25 16:12

Janka

Diez vai vienu gadu izturēs pie Daiņa strādāt un vietējiem izdabāt.

pirms 12 mēnešiem, 2019.02.25 16:14

Vietējās ziņas