Paraksta līgumu par iepriekš IUB apstrīdēto Loka maģistrāles rekonstrukciju 5

Pēc desmit minūšu ilgas ārkārtas domes sēdes, kurā lielā vienprātībā tika apstiprināts ap divu miljonu eiro sadārdzinājums Loka maģistrāles rekonstrukcijai, domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš kopā ar ar personu apvienību “RERE vide – Hidrostatyba”, pārstāvjiem parakstīja līgumu par šo darbu veikšanu.

Pašvaldībā uzsver, ka tā būs tā būs viena no lielākajām investīcijām pilsētas infrastruktūras attīstībā, jo tiks atjaunots ne tikai ceļa segums 4,6 kilometru garumā, bet arī pārvads pār dzelzceļa līniju Rīga – Jelgava, kā arī izbūvēti vairāki rotācijas apļi un cita nepieciešamā infrastruktūra. Ik dienu pa Loka maģistrāli brauc vairāk nekā seši tūkstoši automašīnu un laika gaitā tā ir nolietojusies.

Ārkārtas steiga, ar kādu lēmums tika pieņemts, bija saistīta ar to, ka dienu iepriekš, 16. jūlijā Iepirkuma uzraudzības birojs pieņēma lēmumu par iesniegumu lietvedības izbeigšanu piegādātāju apvienības “Igate KT” un ceļu būves firma “Binders” sūdzībām. Tās tika atzītas par nepamatotām.

Foto: Raitis Puriņš. Visu rakstu lasiet 19.jūlija “Zemgales Ziņās”

Pievieno komentāru

Komentāri 5

mhh

kurā lielā vienprātībā tika apstiprināts ap divu miljonu eiro sadārdzinājums
Cik lielā? Visi balsoja, jeb tikai izredzēto bars?

pirms 3 gadiem, 2018.07.17 13:47

sekojot info

Visdrīzāk atbilstoši realitātes cenām citos objektos un projektos nākotnē sadārdzinājums būs vēl lielāks un būs papildu vienošanās, un ka tikai beigās nepārsniedz tās summas, kuras pilnībā bija satāmējuši pārējie konkursa ceļinieki... :)

pirms 3 gadiem, 2018.07.17 15:16

sekojot info

t.i., tā saucamā "paredzamā līgumcena" bija izfantazēta neatbilstoša realitātei (kāpēc, nav zināms, bet varbūt lai kaut kam formāli pielāgotos)...

pirms 3 gadiem, 2018.07.17 15:20

Andrejs

jau projektā nevajadfzīgs sadārdzinājums- kam tie daudzie apļi? vai nepietiktu vienkārši saremontēt tiltu un uzlikt jaunu asfaltu. Bet naudiņa tak ripo makos... Tad jau labāk pilsētas centrā būtu kāds aplis, nevis inteliģentie satiksmes kavēkļi un gājēju nervu bendes. Jau tagad nevajadzīgi platu atjaunoja nobrauktuvi no Rigas šosejas uz Loka maģistrāli- kam tur 2 joslas? Bet ja naudas daudz...

.

pirms 3 gadiem, 2018.07.22 23:33

Vietējās ziņas