Pārbūvē Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolas stadionu 3

Stadionā tiks sakārtots skrejceļš, izveidoti vairāki sporta spēļu laukumi, kā arī ierīkots plašs āra funkcionālo trenažieru laukums. Modernizētā sporta infrastruktūra būs pieejama ne tikai skolas audzēkņiem un pilsētniekiem – tajā savas prasmes pilnveidos arī operatīvo dienestu pārstāvji, jo vienlaikus stadions tiks veidots kā profesionāla mācību bāze šo dienestu darbiniekiem, informē Jelgavas pašvaldība.

 

Nozīmīgākās pārmaiņas, kas skars stadionu, ir: lietusūdens kanalizācijas un drenāžas sistēmas izbūve, seguma nomaiņa, vairāku laukumu izveide un ugunsdzēsības mācību torņa ierīkošana. Stadionā tiks izveidots gumijas seguma skrejceļš ar četriem skrejceliņiem 300 metru garumā un astoņiem skrejceliņiem 100 metru garumā, kura vienā galā būs izvietots mācību tornis ugunsdzēsējiem. Stadionā atradīsies arī tāllēkšanas bedre un lodes grūšanas sektors, basketbola laukums ar gumijas segumu un futbola laukums ar dabisko zālienu. Tāpat tiks ierīkots plašs āra funkcionālo trenažieru laukums. 

 

Paredzēts, ka stadionā būs pieejami tādi trenažieri kā pievilkšanās stieņi, līdztekas, baļķis, zviedru siena, “TRX” piekares sistēma, velotrenažieri, kardiotrenažieri un spēka “slēpes”. Laukums būs piemērots “CrossFit" treniņu un sacensību rīkošanai.

 

Stadions tiek rekonstruēts, īstenojot “Interreg” Latvijas–Lietuvas pārrobežu projektu, un tajā ir trīs partneri: Jelgavas pašvaldība, kā arī Latvijas un Lietuvas ugunsdzēsības dienesti. Līdz ar to vairākas projekta aktivitātes ir vērstas uz ugunsdzēsēju kapacitātes palielināšanu. Jāņem vērā, ka Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolas stadionā izveidoto bāzi varēs izmantot arī citu operatīvo dienestu darbinieki, lai uzlabotu savu fizisko formu.

 

Stadiona rekonstrukcijas darbi jāpabeidz līdz nākamā gada jūlijam.

 

Foto: Jelgavas pašvaldība

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Idejai

Cik man zināms, Jelgavā nav nevienas augstākas (vismaz 10m) mākslīgās alpīnisma sienas, bet tūrisma-alpīnisma klubs ir. Kā būtu, ja to ugunsdzīsības torni aprīkotu arī ar šādu sienu? Jeb tas nav savienojami? Esmu dzirdējis, ka dažādi specdienesti arī šādas sienas izmanto...?
Bet par stadionu prieks!

pirms 2 gadiem, 2018.12.07 09:40

Tex

Var secināt,ka pilsētā būvdarbi pārsvarā notiek vēlā rudenī un ziemā.Kad ir nelabvēlīgi laika apstākļi un rezultātā-sliktāka kvalitāte un augstākas izmaksas.

pirms 2 gadiem, 2018.12.07 12:43

Vietējās ziņas