Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pārgājiens “Tavas saknes tavā zemē” vedīs uz Vircavas pusi

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs aicina svētdien, 14.jūlijā piedalīties gides Inas Jurģes cikla “Tavas saknes tavā zemē” pārgājienā, viesojoties stallī “Mītavas zirgi”, saimniecībā “Dzērves” un Kroņvircavas muižas pārvaldnieka mājā, informē Jelgavas reģionālais tūrisma centrs.

Pārgājiena cikla mērķis ir iepazīstināt ar stiprajām ģimenēm Jelgavā, Jelgavas un Ozolnieku novados, kuras attīsta uzņēmējdarbību, kā arī darbojas tūrisma jomā.

Šoreiz vienas dienas pārgājiens gides Inas Jurģes vadībā vedīs uz Jelgavas novada Vircavas pagastu, uz zirgu stalli “Mītavas zirgi”, kas ir vienīgais Latvijā, piedāvājot jogas nodarbības zirga mugurā.

Tālāk pārgājiena dalībnieki dosies uz saimniecību “Dzērves”, kurā tiek audzēti vairāk nekā 40 dažādu šķirņu tomāti. Par tomātu audzēšanu un to pārstrādi pastāstīs saimnieki Evita un Edgars Gūtmaņi, kuriem šajā darbā ir jau 20 gadu pieredze. Interesentiem būs iespēja arī nodegustēt šā gada ražu.

Pārgājiena nākamais pieturas punkts būs Vircavas pils pārvaldnieka māja “Muižas istabas”, kas celta 18.gadsimta otrajā pusē pēc Bīronu galma arhiteka Severīna Jensena projekta. Muižas pārvaldnieka mājas pašreizējie saimnieki pastāstīs par ēkas vēsturi un plānoto attīstību tuvākajā nākotnē.

Pārgājiens “Tavas saknes tavā zemē” Vircavas pusē sāksies no pulksten 9.30. Pulcēšanās pārgājienam pulksten 9.20 pie Jelgavas dzelzceļa stacijas, Stacijas ielā 1, no kurienes pārgājiens vedīs uz Vircavas pusi. Dalības maksa 8 eiro.

Pārgājiena maršruts plānots 16 kilometru garš un ilgs apmēram 8 stundas, dalībniekiem nepieciešams laikapstākļiem piemērots apģērbs, kā arī līdzi jāņem uzkodas un dzeramais ūdens.

Atpakaļceļš uz Jelgavu būs pulksten 17.15 ar satiksmes autobusu no pieturas pie Vircavas pagasta tautas nama, autobusa biļetes cena 0.75 eiro. Iebraukšana Jelgavā plānota ap pulksten 17.30.

Pārgājienam iepriekš obligāti jāpiesakās pa tālruņiem 29916889, 63005447 vai e-pastu inajurge@inbox.lv.

Foto: Jelgavas reģionālais tūrisma centrs

 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas