Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pārkāpumus Pašvaldības policijā nekonstatē 13

Jelgavas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš ir iepazinies ar komisijas ziņojumu par personāla komplektēšanu Jelgavas Pašvaldības policijā. Komisija secinājusi, ka iepriekš mēram nosūtītajā vēstulē minētie fakti par iespējamiem pārkāpumiem nav apstiprinājušies un Jelgavas Pašvaldības policijas priekšnieks ir rīkojies saskaņā ar normatīvo aktu prasībām.

A.Rāviņš gan uzskata, ka ir jāuzlabo komunikācija starp policijas vadību, struktūrvienību vadītājiem un darbiniekiem, lai viņi labāk un precīzāk izprastu savas tiesības, pienākumus un uzdevumus. Viens no Pašvaldības policijas jaunā priekšnieka vietnieka Andra Lakstīgalas uzdevumiem būs uzlabot šo saiti, kā arī izskatīt iestādē radušās konfliktsituācijas.Kā iepriekš ziņots, maijā Latvijas Apvienotās policistu arodbiedrības Jelgavas novada pirmorganizācija A.Rāviņam nosūtīja vēstuli, kurā Jelgavas Pašvaldības policijas priekšniekam Viktoram Vanagam pārmeta apsaukāšanos, draudus, cilvēku pieņemšanu darbā, pamatojoties uz privātām simpātijām, nevis profesionalitāti, nelietderīgu līdzekļu izmantošanu un citus pārkāpumus.Ar domes priekšsēdētāja rīkojumu tika izveidota komisija un noteikts, ka tās sastāvā ir Jelgavas pašvaldības izpilddirektors, Administratīvās pārvaldes vadītāja vietnieks, jurists un personāldaļas speciālists.

Pievieno komentāru

Komentāri 13

ja

Gudrinieki,nosauciet kaut vienu PP darbinieka uzvardu uz kuru V.Vanaga k-gs butu lamajies,nevajag klausit baumas un passiem pust pilites,jo ta nav.Arodbiedribaa iestajas visi kas negrib straadaat bet grib luni laist,un doma ka vinus kaads glabs.Pie mums Rigaa viss ir savaadaak,tie slaisti jau butu atlaisti,jusu priekssnieciba ar daziem labiem pa daudz auklejas.

pirms 11 gadiem, 2009.06.22 22:32

ai ai

Pasaulē vislielākie kārtības mīlētāji bija ... ierakstiet paši...

pirms 11 gadiem, 2009.06.15 12:42

antikrize

pims kāda laika iesniedzu dokumetus PP un personāldaļa ļoti p[ozitīvi un objektīvi apskaidroja visu!
( Nevis kā citur še lasi -izlasi-paraksti-tinies)

es Vanaga vietā par apmelosanu arodbiedrību tiesā padotu!

pirms 11 gadiem, 2009.06.15 09:39

zzzz

Tāda neobjektīva pārbaude nodarīja lielāku ļaunumu, tad jau labāk to vispār nebūtu veikuši. Tagad Vanaga kungs varēs parādīt savu varu vēl vairāk, bļaustoties un pazemojot darbiniekus. Un kā tad ar visiem pieņemtajiem draugiem, protams, viss kārtībā. Būtu vēl saprotams, ja pārbaudē būtu konstatēts, ka lielākoties pārkāpumi ir novērsti, bet šis jau nu gan blefs... Tad jau policijā baigie meļi, varbūt tagad viņus Vanags sauks pie atbildības uzrīkojot kārtējās dienesta pārbaudes? Varbūt vajag personāldaļā pieņemt kompetentus darbiniekus, neviss tādu, kas žļampājot kožļeni ar cilvēkiem runā un otra, kas pēc skolas sola atnākusi policistus mācīt.

pirms 11 gadiem, 2009.06.14 20:20

Resnais

jā, būtu interesanti palasīt atklāto vēstuli ar brālēna Viktora viedokli par notiekošo PP.

pirms 11 gadiem, 2009.06.13 19:25

xplode

Ha ha ha haaaa kā gan savādāk!!!! Vai tad kāds vispār šaubijās??

pirms 11 gadiem, 2009.06.13 18:43

Ainārs

Vai tik runa nav par to pašu Viktoru Vanagu, kurš pirms gadiem 7-8 atteica ierosināt lietu par gājējas notriekšanu uz gājēju pārejas, aizbraukšanu no notikuma vietas, braukšanu pie stūres reibumā...?! Tas nu nebija pārkāpums, bet kriminālnoziegums. Vai ari tad Viņš rīkojās saskaņā ar normatīvajiem aktiem?! Tautā saka, ka suns spalvu met, bet tikumu ne...!

pirms 11 gadiem, 2009.06.13 17:20

!

Pienem darba paligu! pec tam suta bezalgas atvalinajuma!!!!


Paligs parak plapigs stasta visu kas notiek!

pirms 11 gadiem, 2009.06.13 16:17

MANAS DOMAS

Dārgā Ausmas k-dze,ja Vanga kungs būtu tāds kādu jūs viņu pazīstat,tad nebūtu šādas vēstules,nekas nerodās vienkārši tā pat.Un vēl cilvēks sadzīvē mēdz būt pavisam savādāks,nekā darbā,nevajag salīdzināt divas nesalīdzināmas lietas.Neviens darbinieks jau neprasa,lai visu laiku glaudītu galviņu,bet cieņai pret cilvēkiem ir jābūt! Kā domājat jūs pats Vanaga k-gs,vai tiešām jūsu vadītajā iestādē ir viss kārtībā,vai pašam nevajadzētu nākt ar atklātu vēstuli par radušos situāciju,nevis slēpties aiz dominieku mugurām? Cerams ,ka pēc šā visa arodbiedrība nemetīs plinti krūmos?

pirms 11 gadiem, 2009.06.13 12:43

Darbinieks

Kā to saprast,pārkāpumi nav atrasti?Vai tad no zila gaisa Rāviņam adresētajā vēstulē minētie fakti iegūti?Tas liecina par to ka kādam tas ir izdevīgi ka Pašvaldības policijā vis ir kārtībā.Tad rodas jautājums,kādēļ agrāk darbinieki strādāja un nevajadzēja nekādas arodbiedrības?Taču tagad lielajiem kungiem nepatīk ka ir cilvēki kuri māk pateikt taisnību,jo kā saka taisnība acīs kož.

pirms 11 gadiem, 2009.06.13 12:01

Jo ātrāk ,jo labāk D.Liepiņš varētu nāk pie vadības.Iesēdējušies te visi viņi, sākot no Rāviņa utt.Padzīt ar sūd... koku no amatiem.

pirms 11 gadiem, 2009.06.13 08:41

Tā arī domāju!

Bet kā gan citādi varēja būt?! Čaklais, kristāldzidrais Viktors, kas kārtību vienīgi grib, un taisnais, viedais Andris, tas nemaz nav "roka roku mazgā"sindroms, bet cilvēki, kas kaut ko uzdrošinās bilst ir tenku un neslavas cēlāji, turklāt vēl sliņķi... Trūkst vārdu tādai patvaļai un nekaunībai. Bet kādreiz, arī šķietami neiespējamais bumerangs atgriežas!

pirms 11 gadiem, 2009.06.12 22:26

Vietējās ziņas