Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pasniegs balvu labākajam neformālās pieaugušo izglītības īstenotājam

Šodien pulksten 13 Rīgā, Latvijas Universitātes Mazajā aulā, tiks pasniegta Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) balva, kuru katru gadu piešķir labākajam neformālās pieaugušo izglītības īstenotājam, aģentūru LETA informēja ministrijā.

 

Šogad uz balvu pretendē sešas izglītības iestādes, kas realizē neformālās pieaugušo izglītības mācību programmas - Daugavpils Būvniecības tehnikums, Dobeles Pieaugušo izglītības un uzņēmējdarbības atbalsta centrs, Izglītības iniciatīvu centrs no Jēkabpils, Mālpils novada dome, profesionālās izglītības kompetences centrs "Ogres tehnikums", profesionālās izglītības kompetences centrs "Rīgas Valsts tehnikums".

 

Uzvarētāju un balvas saņēmēju nosaka IZM īpaši izveidota pieteikumu izvērtēšanas komisija, un balvas saņēmējs tiek atklāts balvas pasniegšanas brīdī. IZM informē, ka balva ir ceļojoša, jo katru gadu to saņem kāds cits pieaugušo neformālās izglītības īstenotājs - iestāde vai organizācija, kas veicinājusi pieaugušo neformālās izglītības attīstību Latvijā un nodrošinājusi nemainīgi kvalitatīvu mācību procesu.

 

Par darbu 2017.gadā balvu saņēma profesionālās izglītības kompetences centrs "Ogres tehnikums", bet 2016. gadā - Jelgavas pilsētas pašvaldības pieaugušo izglītības iestāde "Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs".

 

Pieaugušo neformālās izglītības ceļojošā balva ir latviešu tēlnieka Aivara Gulbja veidota bronzas skulptūra "Saules laiva", kurā atveidots poētisks folklorā sastopamais saules laivas tēls, simbolizējot atjaunotni un attīstību.

 

Pieaugušo neformālās izglītības balvas pasniegšana notiek IZM "Erasmus+" projektā "EPALE Nacionālais atbalsta dienests".

 

Foto: pic.dobele.lv

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas