Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pasniegta pirmā LLU absolventa Ulda Šalajeva stipendija 1

LLU Informācijas tehnoloģiju fakultātes 4.kursa studente Agnese Gailuma kļuvusi par pirmo LLU absolventa un Eiropas Ārējās darbības dienesta darbinieka Ulda Šalajeva stipendiāti.

«Kopš iestāšanās universitātē esmu ļoti cītīgi mācījusies, veiksmīgi nokārtojusi visus pārbaudījumus, aktīvi iesaistījusies universitātes un fakultātes sabiedriskajā dzīvē. Man ļoti labi padodas svešvalodas – protu angļu, krievu, kā arī portugāļu valodu, kuru iemācījos piecus mēnešus studējot «Erasmus» apmaiņas programmā Portugālē. Pašmācības ceļā esmu apguvusi arī spāņu valodu,» atbilstību stipendijas piešķiršanas kritērijiem augstskolas portālam pamato A.Gailuma.Studente veic aktīvu zinātniski pētniecisko darbību, un viņas pētījumu rezultāti apkopoti astoņās publikācijās gan latviešu, gan angļu valodā, raksta llu.lv. Jaunā zinātniece ziņotājas vai klausītājas statusā regulāri piedalās zinātniskajās konferencēs un semināros Latvijā un ārvalstīs. Aprīlī viņa dosies uz Eiropas Ģeozinātņu savienības Ģenerālās asamblejas starptautisko zinātnisko konferenci Vīnē, Austrijā.U.Šalajeva stipendija LLU Attīstības fondā dibināta 16.janvārī, to piešķir vienam LLU studentam uz vienu studiju semestri, katru mēnesi izmaksājot 120 latus. Pirmajā stipendijas konkursā pieteicās pieci pretendenti. Nākamais konkurss tiks izsludināts septembrī.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas