Pašvaldības policija izsludina logo konkursu 8

Jelgavas Pašvaldības policija izsludina logo konkursu sākumskolas skolēniem «Mans uzticības tālrunis».

Kā informē Pašvaldības policijas priekšnieka palīdze juridiskajos un sabiedrisko attiecību jautājumos Sandra Reksce, konkursā aicināti piedalīties vispārizglītojošo un speciālo izglītības iestāžu 1. līdz 6.klašu skolēnus, izstrādājot savas idejas atjaunotā uzticības tālruņa 63011100 logotipam. Konkursantiem jāizveido vizuālie logo risinājumi, kā arī jāpievieno īss idejas apraksts. Žūrijas komisija, kuras locekļi būs Jelgavas pašvaldības policijas darbinieki, konkursantu darbus vērtēs pēc diviem galvenajiem kritērijiem - to atbilstību uzticības tālruņa darbības būtībai, kā arī darba oriģinalitātes un radošuma. S.Reksce teic, ka logo tiks izmantots topošajā Pašvaldības policijas interneta mājas lapā, ko ieplānots pabeigt vēl šogad.Uzticības tālruņa logo zīmējumus lūgums iesniegt Jelgavas Pašvaldības policijas dežūrdaļā vai nosūtīt pa pastu, vēlams ne lielākā formātā par A4. Vēlams neaizmirst norādīt arī savas koordinātes. Darbu iesniegšanas termiņš - 1.novembris.Uzvarētāja paziņošana un apbalvošana notiks novembra beigās, par ko tiks paziņots atsevišķi.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

nika

Vecāki un skolotāji, ja uzvarēs jūsu bērni, tad jānoformē autortiesības. Konkursa organizētājiem par to jāpadomā, laiks vēl ir.

pirms 11 gadiem, 2009.09.18 22:27

amorāle

esmu pamanījusi, ka "morālei" visu laiku, praktiski pie jebkura raksta kautkas nepatīk........un vēl jo vairāk - raksti saistībā ar pašvaldības policiju. Ka tik nav pašai "morālei" kāds sakars bijis ar šo iestādi, tiekot pie kāda "dzeltenā plākstera" vai baudīti atskurbtuves apartamenti, ka tā ņemās, cepās un visu saasināti uztver......:)
PILNĪGI piekrītu PILSONES viedoklim!!!

pirms 11 gadiem, 2009.09.18 18:26

pilsone

Nevajag uzreiz visu uzņemt tik sarežģīti,mani tikai samulsināja doma par nabaga bērnu nostrādināšanu,un runa nav pat par konkursu,bet par to,ka vispār likt bērnam strādāt,ir kas pazemojošs.
Esmu jau vecmāmiņas godā,izaudzināju 3 bērnus,visi strādāja savu iespēju robežās,un arī daudzu manu draugu bērni,gan mani bērni ravēja bietes,gatavoja malku,mazgāja traukus uzkopa savas klases.Visi izauguši,izmācījušies,ir labi speciālisti.Darbs visus tikai ir norūdījis.
Izbrīnu rada,šī pārspīlētā bērnu saudzēšana,it kā lielākā daļa ja nav fiziski invalīdi,tad ir garīgi slimi.
Ar pašvaldības policiju man nav nekāda sakara.Un ja domājat,ka esmu tajā vecumā,kad to vien atceras,"kad mēs augām",tad tā nu gluži nav,līdz pensijai vēl vai cik tālu.
Un varu atkārtot vēlreiz,ka saprātīgi vecāki savus bērnus ar darbu nebaida,bet uzskata to par goda lietu,jo bērna spējas vislabāk var redzēt konkrētā darbā gan garīgā, gan fiziskā.Bērns ir lepns par paveikto,ja vien paši vecāki nav slinki un katru lieku pakaļas pakustināšanu uzņem ar šausmām.

pirms 11 gadiem, 2009.09.18 18:11

pilsonei

vai Jūs nevarētu konkretizēt- cik vecāku pēdējā gada laikā ir rīkojuši konkursus? Vai Jūsu paustais viedoklis saprātuma noteikšanai- ir visas Pašvaldības policijas viedoklis?

pirms 11 gadiem, 2009.09.18 14:50

pilsone

Nabaga bērni,ka tik nepārmokās,jau tā nabadziņi pārstādināti,ne baltu saulīti redz,nodarbināti no rīta līdz vēlai naksniņai!
Bērnu tiesības pašlaik paredz līdz 18 gadiem,ka smagākais darbs,ko nabadziņš drīkst darīt ir karotes un krūzītes cilāšana,lai vēlāk pietiktu muskuļu spēks glāzīti izcilāt.
Labi,ka saprātīgākie vecāki tomēr radina pie darba tikuma,lai dzīvē būtu vieglāk.

pirms 11 gadiem, 2009.09.18 11:39

Vietējās ziņas