Pašvaldības policijai - 19 5

Piektdien savas dibināšanas 19.gadadienu atzīmēs Jelgavas Pašvaldības policija, un svinīgais pasākums notiks pilsētas kultūras namā.

Kā informē Jelgavas Pašvaldības policijas priekšnieka palīdze juridiskajos un sabiedrisko attiecību jautājumos Sandra Reksce, svinīgajā pasākumā zvērestu nodos 21 jaunais darbinieks, virkne likuma sargu tiks apbalvoti ar krūšu nozīmēm un Pateicības rakstiem, un ar atzinībām tiks godināti arī tie Pašvaldības policijas darbinieki, kuri guvuši panākumus dažādos sporta veidos.Sagaidāms, ka apsveicēju pulkā būs kolēģi no Jelgavas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes, Rīgas un Jūrmalas tiesībsargāšanas struktūrām, kā arī Latvijas Lielo pilsētu asociācijas.Gaviļniekus priecēs arī muzikāli priekšnesumi.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

fukk vinjus

nenormāli pelnījuši.. morāli kropļi, nekas vairāk. un savu darbu vinji dara ljoti slikti!

pirms 11 gadiem, 2009.07.05 03:46

Jelgavnieks

Beidziet te di...st par pašvaldības poličiem!!! :) Neatļautās vietās stāvēs, skries, tagad bildēs, jefiņi... Nekur neskries, neko nebildēs! Viņi arī ir pelnījuši svētkus! Neaizstāvu PP, pats esmu, gan Jelgavā, gan Rīgā saņēmis plāksterus par neatļautā vietā noparkotu mašīnu... Pats nē, bet mani kolēģi gan ir dabūjuši administratīvos sodus par iešanu pāri ielai Jelgavā, neatļautā vietā u.t.t..... Bet tas viss pamatoti! :) Un kad man Pārlielupē sarijušies kaimiņi ālējas uz rīta pusi, pietiek uzzvanīt, pateikt kas un kā, un džeki, dažreiz kāda meitene ir klāt, visus nokušina, sabar, pie mums ienāk, vai viss kārtībā u.t.t. Malači!!!
Lai Jums jauki šovakar svētki! Esiet pelnījuši! :) ;)

pirms 11 gadiem, 2009.07.03 23:38

pilsētniece

Lai policistiņiem jauki svētki, jo tad, kad mums ir svētki viņi strādā!

pirms 11 gadiem, 2009.07.03 12:31

sabiedriskais kontrolieris

Nu tad visi ķeramies pie fotoaparātiem, un bariņos dosimies bildēt neatļautās vietās un nepareizi novetotās policistu automašīnas!

pirms 11 gadiem, 2009.07.03 11:42

kkur

un vares paskatities ka jura policistu masinu staves neatlauta vieta.
bet kopuma,priecigus svetkus!

pirms 11 gadiem, 2009.07.03 08:57

Vietējās ziņas