Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pašvaldības policisti tiekas ar skolēniem

Sākoties vasaras brīvlaikam, Jelgavas Pašvaldības policijas (JPP) Nepilngadīgo likumpārkāpumu prevencijas grupas inspektores sadarbībā ar Patruļpolicijas inspektoriem tiekas ar skolēniem, kuri savu vasaras brīvlaiku pavada, darbojoties vasaras nometnē «Lediņi» un Jelgavas izglītības iestādēs.

Kā informē JPP priekšnieka palīdze juridiskajos un sabiedrisko attiecību jautājumos Sandra Reksce, tikšanās laikā bērni tiek iepazīstināti ar policista profesiju, instruktāžu par drošību vasarā, kā arī tiek demonstrēta filma «Lai dzīvo bērni», kurā redzamas dažādas dzīves situācijas - par drošību uz ūdens, uz dzelzceļa, automašīnā, par ieslēgtas gāzes plīts atstāšanu bez uzraudzības, kā droši rīkoties ar elektroierīcēm un citas. Pēc filmas noskatīšanās notiek diskusija, kurā bērni izsaka savu viedokli par filmā redzētajām situācijām, un nepieciešamības gadījumā inspektori atbild uz bērnu uzdotajiem jautājumiem. Iepazīstinot bērnus ar policista profesiju, tiek stāstīts par JPP nodaļām un darbu, kas saistīts ar drošības un kārtības nodrošināšanu pilsētā. Bērni tiek iepazīstināti ar policista ekipējumu un speciālajiem līdzekļiem, dodot iespēju pielaikot bruņu vestes, par ko puiši un meitenes ir sajūsmā. Interesenti var arī izmantot iespēju veikt pārbaudes ar alkometru. Pēc lekcijām daudzi bērni izteica vēlēšanos savu karjeru saistīt ar darbu policijā, jo tas šķiet interesants un atbildīgs. JPP iesaka bērniem brīvo laiku pavadīt, domājot par savu un citu drošību, bet ūdens priekus baudīt pieaugušo klātbūtnē. Savukārt vecāki tiek aicināti rūpīgāk uzraudzīt savas atvases.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas