Pavasara pali pārpludina Būriņu un Bāra ceļu (FOTO) 9

Pavasara palos Jelgavas novada Līvbērzes pagastā Vilpleķu strauts appludinājis vairākus kooperatīva “Ziedonis” dārzus, kā arī Būriņu ceļu, kuram apmēram sešu metru garā posmā gāzās pāri apmēram piecpadsmit centimetru dziļa ūdens straumīte. Turpat netālu, bet jau pilsētas teritorijā Svētes upe apmēram desmit metru garumā bija ar ūdeni noklājusi Bāra ceļu.

Pirms appludinājuma Bāra ceļā pilsētas pašvaldība uzstādījusi zīmi, kas aizliedz braukt pāri šai vietai. Savukārt Būriņu ceļā vienīgais satiksmes ierobežojums, ko pamanīja zz.lv, bija zīme “Ceļu remonts”, kas atradās metrus piecdesmit aiz pārplūdušās vietas, braucot virzienā uz Tušķiem.

Portāla zz.lv aptaujātais lietpratējs ceļu būvē atzina, ka palu ūdeņi Zemgalē ir pierasta lieta, kas ceļiem neko daudz neskādē, ja vien tos šajā slapjajā laikā neizbrauc.

Būriņu ceļa iedzīvotājs Pēteris Billerts stāsta, ka ir pieredzēti arī lielāki pali, kad mājā nāk ūdens.


Foto: Gaitis Grūtups

Pievieno komentāru

Komentāri 9

lidlauks

bet 3mlj tiek tērēti lidlauka dambim. Būtu labāk sakārtojuši un iztīrījuši mazās upes.

pirms 3 gadiem, 2018.04.06 15:45

Jelgavniece

Nevienam no pilsētas vadības neinteresē,kas notiek nomalē.Bāra ceļš ir briesmīgā stāvoklī.Plūdi bija rudenī, plūdi bija ziemā un pavasarī.Ne tikai tāpēc,ka zema vieta.Gadiem upes krasti nav izkopti,tie ir aizauguši ar kārkliem,bebru dambji ir vairumā.Bet atbildigie tik skandē vienu-zemâkā vieta Jelgavā.

pirms 3 gadiem, 2018.04.06 23:59

Kārlis

Ja es dzīvotu tajā vietā, jau sen būtu aizdambējis tos sešus metrus, iztīrījis upes krastu un padzinis bebrus, bet ja pašiem viss pie pakaļas, kāpēc gan lai kabinetos purkšētājiem būtu savādāk?!

pirms 3 gadiem, 2018.04.07 11:14

Kārlis

Tieši tā, sliņķi un idioti tur dzīvo!

pirms 3 gadiem, 2018.04.07 17:32

Švimpāzijs

Precīzi. Bet tur jau tāds sūnu ciems ka dažs labs nedomā pat par savu placīti. Kur nu vēl par kaut kādu talku upē. Kur tie laiki kad svētē vispār varēja redzēt straumi. Kapitālistiskais privatīpašums un kolektīvā bezatbildība saucās.

pirms 3 gadiem, 2018.04.07 19:37

Krutais

Noteikti, tie kuri tur dzīvo ir sūdzējušies ''Kabinetos purkšķētājiem''bet viņi nekā palīgā nav darījuši. Ko aistāvi deputātus?Un lai atjaunotu upes gultni un nostiprinātu krastus vajadzīga smagā tehnika, kura tur diezvai ir kādam idiot.

pirms gada, 2020.06.01 16:20

...

Bija laiks, kad pa straumi varēja aizpeldēt līdz Zanderu kapiem, neviena ūdenszāle netraucēja. Lai arī plūdi, protams, bija visās palienās, upe tiešām bija tīra!

pirms 3 gadiem, 2018.04.09 13:33

Vietējās ziņas