Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pavasara vēstnešiem - skolēnu gatavoti būrīši

Īsi pirms pavasara brīvdienām Ozolnieku vidusskolā Putnu dienu pasākumā pie pamatskolēniem viesojās Latvijas Ornitoloģijas biedrības pārstāvis Jānis Ķuze un pasākuma iniciators, Ozolnieku novada izpilddirektors Jānis Kažotnieks.

Audzēkņi uzzināja dažādas interesantas lietas par putniem, kā arī mācījās, kā pareizi izgatavot putnu būrīti. Jaunāko klašu audzēkņiem notika viktorīna ar jautājumiem un dziesmām par attiecīgo tēmu. Bērni bija zinoši un zinātkāri, uzdodot jautājumus - cik ilgi lidojošās radības dzīvo, cik lieli tie var izaugt, ko ēd un tamlīdzīgi.Pēc lekcijām 11.klases puiši kopā devās uz skolas pagalmu, kur J.Ķuzes un J.Kažotnieka vadībā pie vairākiem kokiem tika piestirprināti darbmācības stundās skolēnu izgatavotie putnu būri. J.Ķuze slavē, ka tie darināti ļoti labi, atbilstoši visiem priekšrakstiem. Viņš piebilst, ka nepareizi izgatavots būrītis var izdarīt lielāku ļaunumu nekā, ja tā vispār nav.Ozolnieku vidusskolas puišu izgatavotajos būrīšos varēs apmesties strazdi, zvirbuļi vai zīlītes.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas