Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pazudušās zīmes vietā būs cita

Šonedēļ autovadītāji bija izbrīnīti, ieraugot, ka Jelgavā, Paula Lejiņa ielas krustojumā ar Aviācijas ielu pazudusi ceļa zīme «Dodiet ceļu», pārvēršot to par vienādas nozīmes krustojumu. Vairāki no viņiem taujāja, vai šādi satiksme tur tiks organizēta arī turpmāk.

Arī «Ziņas» otrdienas rītā pārliecinājās, ka minētajā krustojumā ceļazīmes nav, un tas radīja ne mazums pārpratumu, jo pa Aviācijas ielu braucošie nedeva priekšroku tiem, kas nogriezās no P.Lejiņa ielas. Pēc policijas sniegtās informācijas, avārijas gan šajā vietā nav notikušas.Sazinoties ar pašvaldības aģentūras «Pilsētsaimniecība» direktoru Andreju Baļčūnu, «Ziņas» noskaidroja, ka nekādas izmaiņas satiksmes organizācijā pieminētajā vietā nav paredzētas - priekšroka ir pa Aviācijas ielu braucošajiem.«Grūti tagad pateikt, kur palikusi vecā ceļa zīme, taču līdz otrdienas vakaram tās vietā atradīsies jauna,» solīja A.Baļčūns.Runājot par satiksmes organizāciju, šomēnes Jelgavā notiks dažas izmaiņas. Jelgavas pašvaldības Satiksmes kustības drošības komisijas sēdē nolemts izvietot vairākas papildzīmes, tajā skaitā pie K.Helmaņa ielas 1.nama, kur turpmāk transporta līdzekli drīkstēs atstāt tikai uz vienu stundu. Satiksmes drošības uzlabošanai tiks izvietotas ceļa zīmes «Apstāties aizliegts» Pasta ielas labajā pusē 20 metru attālumā no krustojuma ar K. Barona ielu, kā arī Svētes ielā 70 metrus no krustojuma ar Pētera ielu. Komisija arī atļāva Latvijas Lauksaimniecības universitātei izvietot informējoša rakstura ceļa zīmes un virziena radītājus Rīgas ielā uz jaunatnes tūrisma mītni «Universitāte» Pumpura ielā 7.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas