Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Peldēties var droši

Maijā «Sabiedrības veselības aģentūras» Zemgales reģionālā filiāle veikusi peldūdens kvalitātes izmeklējumus un laboratorijā konstatēts, ka ūdens paraugu mikrobioloģiskie rādītāji atbilst normām un peldēties ir droši.

Jelgavas pilsētā un rajonā laboratoriski izmeklēti ūdens paraugi ņemti no:Ānes ciemata ūdenskrātuves (Viesturu dīķis) Ozolnieku novadā;Lielupes kreisā krasta pie tilta, Staļģenes ciematā, Jaunsvirlaukas pagastā;Ozolnieku dīķa;Lielupes, pie airētāju bāzes Jelgavā Pasta salā; pie Vītolu ielas esošās Svētes upes Jelgavā;Svētes pagasta Ruļļu karjera;Karjera «Igate», Vilces pagastā.Paraugi ņemti ūdenstilpēs, kas iekļautas teritoriālajā plānojumā un minētas kā perspektīvas peldvietas. Laboratoriskie rezultāti liecina, ka peldūdens kvalitāte visās paraugu ņemšanas vietās atbilst pastāvošām prasībām un tajās atļauts peldēties. Latvijā peldsezona oficiāli sākās 15.maijā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas