Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pensionāriem savs apbalvojums

Jelgavas Pensionāru biedrības valde pieņēmusi lēmumu dibināt Goda zīmi, ko piešķirs personām, kuras darbojušās pensionāru materiālās labklājības veicināšanā, sekmējušas kolektīvo atpūtu un kultūras pasākumus, kā arī biedrībai ziedojušas garīgos spēkus un materiālos līdzekļus.

Pirmie apbalvojumi tiks pasniegti šonedēļ gaidāmajā biedrības kopsapulcē. «Cik mēs esam apzinājuši pensionāru kustību Latvijā, nevienai mūsu sabiedriskajai organizācijai, ieskaitot Latvijas Pensionāru federāciju, nav apbalvojumu. Tādēļ mēs ar savu Goda zīmi nolēmām būt pirmie,» informē Ruta Melhere, kas Jelgavas pensionāru biedrību vada kopš pērnā gada novembra.Pirmās piecas goda zīmes saņems Marta Buša, Sofija Kļava, Otīlija Šmēdiņa, Monika Staģe un Skaidrīte Ignašāne. Viņas biedrībā darbojušās kopš tās pirmsākumiem, turklāt S.Ignašāne vēl aizvien ir Revīzijas komisijas locekle.Starp pirmajiem Jelgavas Pensionāru biedrības Goda zīmes saņēmējiem ir arī Latvijas Pensionāru federācijas priekšsēdētāja Aina Verze. O.Šmēdiņa stāsta, ka biedrībā iesaistījusies ap 2002.gadu un darījusi to tādēļ, ka pēc aiziešanas pensijā negribējusi mājās vien sēdēt. Agrāk viņa strādājusi par uzņēmuma «Latvijas keramika» galveno ekonomisti, tādēļ biedrībā kārtojusi sev labi zināmās grāmatvedības lietas. Sasniedzot arvien cienījamāku vecumu, O.Šmēdiņa sabiedriskās aktivitātēs iesaistās retāk. Taču viņa dzīvo līdzi gan biedrībai, gan valstī notiekošajam, un kundzi uztrauc valdošo politiķu nevērīgā attieksme pret pensionāriem.Jelgavas Pensionāru biedrībā patlaban ir iesaistījušies ap pusotra simta pilsētas un rajona pensionāru, un biedru skaits aug.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas