Pensionāru paverdzinātājus sola tiesāt drīz (FOTO) 9

«Ne vēlāk kā pēc diviem mēnešiem,» tāds, pēc Zemgales tiesu apgabala virsprokurora Jāņa Mālmaņa domām, varētu būt laiks, kad tiesas priekšā stāsies izspiedēji un, iespējams, paverdzinātāji, kas organizētā grupā vairāku gadu garumā Jelgavas novada Līvbērzes pagastā izspieda no pensionāriem naudu, kas visbiežāk viņiem skaitījās kā parādi par piegādāto alkoholu.

Saistībā ar šo noziegumu policija apcietinājusi divus vīriešus, ko tuvākajā laikā prokuratūra plāno saukt pie kriminālatbildības, taču tiesas priekšā varētu stāties vēl divas sievietes un viens vīrietis. Kriminālprocess aptver 56 nozieguma epizodes. Cietušo skaitā policija pagaidām min 16 personas. Aizdomās turēto kratīšanas laikā policisti ir atraduši 29 svešas pases, 14 banku norēķinu kartes, kā arī invalīdu apliecības.

Foto: Raitis Puriņš. Visu rakstu lasiet 2. februāra «Zemgales Ziņās»

Pievieno komentāru

Komentāri 9

kurmis

Un visi kontroletaji tagad grib iestastīt ka tas ir normali ka bezsaimnieku ipašumā dzivo cilvēki un tas ir normāli.PAŠVALDIBAI UN POLICIJAI TAS IR LICIES NORMĀLI?Parbauditājus arā no darba. VIsus.

pirms 4 gadiem, 2017.02.01 22:34

Gaitis Grūtups

Pašvaldība foto redzamajam cilvēkam piedāvāja pārcelties uz pansionātu. Taču viņš atteicās. Droši vien tāpēc, grib dzīvo brīvāk nekā tas būtu pansionātā. Un izrādās pēc pastāvošiem likumiem un noteikumiem jebkuram cilvēkam ir tiesības dzīvot graustā bez elektrības. Tas, protams, nav normāli. Pašvaldībai var pārmest to, ka tā nav izrādījusi likumdošanas iniciatīvu - nav ieteikusi pieņemt attiecīgu likumu. Drukātās avīzes tekstā ir pateikts daudz vairāk. Kurmītis izlasa mazumiņu, bet raksta tik lieliem burtiem.

pirms 4 gadiem, 2017.02.01 23:38

tak

un cik tie ''biznesmeņi'' vēl dzīvokļus nav atņēmuši tiem dzīves pabērniem ?

pirms 4 gadiem, 2017.02.02 08:58

andris

Gribētos gan,tomēr patiesībā būs droši vien savādāk,samaksās kam vaig,tos cilvēciņus iebiedēs un tiesā tiks cauri ar minimumu,Un visi teiks kāds Līvbēržē veiksmīgs uzņēmējs darbojas,atbildīgie darbinieki piespraudīs goda zīmes pie frenča uz ziemassvētkiem un saņems prēmijas pa labu darbu.Hapy end.

pirms 4 gadiem, 2017.02.02 16:28

Nepatīk man Kurmji!

Cik var vainot “visādus kontrolētājus” laikam domāts sociālais dienests, pašvaldības policija, pagasta pārvalde pie tā, ka cilvēki PAŠI IR IZVĒLĒJUŠIES būt par alkoholiķiem, narkomāniem, slaistiem, parazītiem, utml. degradētiem ļautiņiem, kas no darba bēg kā velns no krusta? Vai ja sociālais dienests, kurš darbojas noteikta budžeta ietvaros, piešķirs augstāk minētajiem neierobežotus pabalstus, piespiedu kārtā iekārtos moderni aprīkotos sociālajos dzīvokļos būs labi veicis savus pienākumus vai tad Kurmis nedzīs viņus "ārā no darba"
Vai sociālais dienests spieda pirkt “uz krīta” alkoholu un cigaretes, tādējādi nonākot parādu jūgā?
Man gan šķiet, ka sociālajam dienestam palīdzību vajadzētu piešķirt iedzīvotājiem, kam patiesi tas ir nepieciešams ( ģimenes ar bērniem, slimības, invaliditāte (kas nav iegūta alkoholisma dēļ)), nevis bezdarbnieku dinastijām ,dzērājiem un sliņķiem.

pirms 4 gadiem, 2017.02.02 17:47

Šībers

Rokas nost no Pašvaldības un policijas, tur kanibālisma nebija.
Tikai jāpārbauda īpašums 150 m rādiusā ap māju, vai nav aprakti līķi.

pirms 4 gadiem, 2017.02.02 09:52

trakums!

Policijas publicētajās fotogrāfijās atpazinu abas sievietes, jo strādā (vai strādāja) apkalpojošā sfērā. Neaptverami...

pirms 4 gadiem, 2017.02.02 09:53

Grieta

Kur tādas fotogrāfijas var apskatīt?

pirms 4 gadiem, 2017.02.02 11:07

Līvbērze

http://www.zz.lv/kriminalzinas/policijas-zinas/policija-aicina-atsaukties-cietusos-foto-223618

pirms 4 gadiem, 2017.02.02 19:20

Vietējās ziņas