Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Piedalieties TELEFONAKCIJĀS!

Aicinām lasītājus, kurus interesē ar drošību un kārtību pilsētā un darba tiesībām saistīti jautājumi, izmantot iespēju un rast atbildes uz interesējošiem jautājumiem, piedaloties šonedēļ rīkotajās telefonakcijās.

Ceturtdien, 15.janvārī, «Zemgales Ziņas» rīko telefonakciju, kurā no pulksten 12 līdz 13 pa tālruni 63027534 uz iedzīvotāju jautājumiem atbildēs Jelgavas Kārtības policijas biroja 3.nodaļas (ceļu policija) priekšnieks Aivars Putniņš, Kārtības policijas biroja 2.nodaļas priekšnieks Andris Zellis un Kriminālpolicijas biroja 3.nodaļas priekšnieks Kaspars Rekscs. Jautājumus var arī iesūtīt pa epastu: inga_karlinska@zz.lvSamazinoties strādājošo skaitam uzņēmumos, ne visi darba ņēmēji zina savas tiesības darba attiecību izbeigšanas gadījumā. Lai palīdzētu orientēties šajos jautājumos, piektdien, 16.janvārī, «Zemgales Ziņas» rīko telefonakciju «Par Darba likumā noteiktajām prasībām attiecībā uz darba uzteikšanu», kurā no pulksten 12 līdz 13 pa tālruni 63027534 uz iedzīvotāju jautājumiem atbildēs Zemgales Reģionālās valsts darba inspekcijas (VDI) vadītājs Valdis Dūms un vecākā inspektore - juriste Kristīne Cimermane. Jautājumus varat iesūtīt arī iepriekš pa e-pastu: dace@zz.lv

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas