Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Piedalīsies akcijā «Uz savu skolu»

Piektdien, 8.maijā, ap 200 valsts pārvaldē un ES institūcijās strādājošo piedalīsies akcijā «Uz savu skolu 2009!», atgriežoties skolas solā un diskutējot ar jauniešiem par Latvijas dalības ES izaicinājumiem.

Kā informē Valsts kancelejas pārstāve Kristīne Šalme, Jelgavas rajonā skolas plānojuši apmeklēt vairāki akcijas dalībnieki. Īpašu uzdevumu ministra elektroniskās pārvaldes lietās sekretariāta pārstāve Ginta Valdmane viesosies Jelgavas 1.ģimnāzijā, savukārt Valsts darba inspekcija darbiniece Daina Vereščagina, Izglītības un zinātnes ministrijas darbiniece Inga Misiņa un Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes darbiniece Maira Roze dosies uz Jelgavas Valsts ģimnāziju. Eiropas Parlamenta deputāte Inese Vaidere apmeklēs Jelgavas 4.vidusskolu, Zemgales reģionālās Valsts darba inspekcijas vadītājs Valdis Dūms - Jelgavas Amatu vidusskolu, bet Valsts robežsardzes Jelgavas pārvaldes darbinieks Andris Beķeris apmeklēs Elejas vidusskolu.1.maijā apritēja pirmie pieci gadi, kopš Latvija kļuvusi par pilntiesīgu ES dalībvalsti. Atzīmējot šo gadadienu, Valsts kanceleja sadarbībā ar Saeimas un nozaru ministriju komunikācijas speciālistiem ir aicinājusi valsts pārvaldes iestāžu darbiniekus, vadošās amatpersonas un citus ekspertus doties uz savām skolām un klātienē runāt par to ko esam ieguvuši no dalības ES un ko esam spējuši tai dot pārstāvētās nozares ietvaros. Akcijas mērķis ir veicināt uz zināšanām balstītas diskusijas par Latvijas dalību ES un nodrošināt iespēju sniegt papildu informāciju par šiem jautājumiem.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas