Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Piedāvā bezmaksas kursus lauksaimniekiem

LLU Mūžizglītības centrs (MC) piedāvā apmeklēt bezmaksas kursus par kooperāciju un saimnieciskās darbības pārtraukšanu, informē LLU Sabiedrisko attiecību daļas speciāliste Gaļina Stubailova.

Kā skaidro LLU MC tālākizglītības konsultante Antra Bērziņa, četru dienu bezmaksas kursus «Kooperācija kā efektīvas lauksaimnieciskās ražošanas un konkurētspējas sekmētājs laukos» var apmeklēt projekta «Arodapmācības lauksaimniecības nozarē» Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Lauku attīstības programmas 2007. - 2013.gadam pasākuma «Arodapmācības un informācijas pasākumi» laikā. Kompetentu lektoru - Dr. oec. Helmas Jirgenas, Dr. oec. Druvja Ābeles un Dr.oec. Jāņa Vanaga vadībā apmeklētāji varēs apgūt kooperācijas teorētiskos un ekonomiskos aspektus un iegūt praktisku pieredzi kooperatīvu veidošanā un sadarbībā kādā no Latvijas pazīstamākajiem un veiksmīgākajiem kooperatīviem.Plašāka informācija un pieteikšanās - pa tālruni 63026025, 29171112 , e-pastu antra.berzina@llu.lv vai personīgi LLU MC Lielajā ielā 2 - 163, Jelgavā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas