Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Piedāvās izglītoties angliski

No nākamā mācību gada mūsu pilsētā būs iespēja apgūt biznesa un ekonomikas pamatus angļu valodā, tādējādi uzlabojot svešvalodas prasmes un saņemot starptautisku sertifikātu.

Jelgavas privātskolas «Punktiņš» pārstāve Linda Ozola stāsta, ka mācību iestāde izveidojusi sadarbību ar Eiropas Kultūras un biznesa izglītības centru Rīgā. Līdz ar to skolēniem tiks piedāvāta iespēja divus gadus mācīties Notingemas koledžas (Castle College) programmu, pēc kuras apguves absolventi saņems starptautisku diplomu. L.Ozola atklāj, ka tas ir atzīts gan Latvijas universitātēs un augstskolās, gan dod priekšrocības ārzemēs, piemēram, iestāties Notingemas koledžā bez konkursa.Ārvalstu koledžas jauniešiem regulāri piedāvā doties apgūt savas programmas ārpus Latvijas, taču Eiropas Kultūras un biznesa izglītības centrs darbojas mūsu valstī, un, ja būs atsaucība, tas ienāks arī Jelgavā.Paredzētās lekcijas būs saistītas ar biznesa ekonomiku. Interesentus sagaida tādi mācību priekšmeti kā ievads ekonomikā, grāmatvedībā, piedāvājuma un pieprasījuma problēmas, darba resursi. Plānots, ka kursi ilgs deviņus mēnešus, pavisam 180 mācību stundas.L.Ozola teic, ka jauniešiem nav jāuztraucas par savām zināšanām ekonomikā vai angļu valodā, jo tās tiks apgūtas lekcijās. Nepieciešamības gadījumā valodas skolotāji pievērsīs vairāk uzmanības specifiskajiem terminiem.Pēc katras mācību tēmas skolēnus sagaida ieskaites, ko sūtīs uz Lielbritāniju, kur tās izskatīs Notingemas koledžas profesori. Savukārt īsi pirms kursu beigām dalībniekiem būs jādodas uz Lielbritāniju, kur viņiem noritēs lekcijas un gala eksāmens, kā arī tiks izsniegti diplomi.«Šī ir lieliska iespēja vidusskolēniem divus gadus padziļināti apgūt angļu valodu, nedodoties ārpus valsts,» vērtē L.Ozola.19.maijā pulksten 16 «Punktiņā» viesosies Eiropas Kultūras un biznesa izglītības centra pārstāvji un Notingemas koledžas vieslektors, kurš interesentus iepazīstinās ar šo iespēju, kā arī atbildēs uz jautājumiem.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas