Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Piegružotu garāžu teritoriju tīrīs «Pilsētsaimniecība» 6

Šodien pašvaldības aģentūra «Pilsētsaimniecība» sakārtos laukumu pie garāžām netālu no Uzvaras un Ausekļa ielu krustojuma, ko, iespējams, piegružojuši apkārtējo māju iedzīvotāji.

Gan Jelgavas Pašvaldības policijai, gan zz.lv portāla redakcijā vērsusies kāda vietējā iedzīvotāja, sūdzoties par atkritumu kaudzi.Policijas sabiedrisko attiecību speciāliste-juriste Sandra Reksce informē, ka atkritumu kaudze atrodas garāžu īpašnieku teritorijā, kas robežojas ar pašvaldības zemi. «Domājams, ka atkritumi radušies neilgā laika posmā no apkārtējo māju iedzīvotājiem,» piebilst viņa. Šodienas laikā pašvaldības aģentūra «Pilsētsaimniecība» atkritumus savāks.S.Reksce uzsver, ka turpmāk šī vieta - Uzvaras iela 7 - Jelgavas Pašvaldības policijas Pilsētas iecirkņu grupas uzraudzībā būs pastiprināti.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Jelgavniecej

ieinteresētai personai vai no kosmosa pasaku,ka tad,kad jelgavnieks pārgājis ielu nevietā,laicīgi karogu nav izskāris vai auto nevietā nolicis klāt būs pašvpolic! Kad katru dienu tiek piecūkota ar suņu ***em pašvaldības zeme,tas pašvaldībai patīk! nu lai tā arī būtu!

pirms 8 gadiem, 2012.04.26 20:00

Vanagam

Bet kas salasīs suņu sūdus visā Jelgavā,kur kaut nedaudz ir zāle? Kāpēc pie mums pašvaldības policija neredz tos simtus katru rītu un vakaru,kuri savus dzīvniekus kakina pie citu cilvēku mājām un parkos un nesavāc mēslus? Cūkas! Nu tad lasiet paši Vanaga kungs!

pirms 8 gadiem, 2012.04.26 11:06

iedzīvotājs to podzus

tieši otrādi, sabrauc uz tirgu visādi cūkas un piemēslo

pirms 8 gadiem, 2012.04.26 08:33

iedzīvotājs

tikai nevajag drst, šitā miskaste jau no ziemas krājas, pārsvarā no stāvlaukumā pie tirgus savāktiem atkritmiem, garāžu īpašnieku teitoijā!, ja tā ir īpašnieku teritorija, tad novāciet savu miskasti, pilsētsaimniecība, papētiet, kas tai kaudzē ir - gaisa filti, eļļas kanniņas, logu slotiņas, - (nopērk šoferi tirgū, bez kases čeka, ja kas, un veco turpat zsviež), alus skārdenes un alkoholisko dzērienu pudeles, gružots tiek municipāļu acu priekšā, (kad viņi tur ir)

pirms 8 gadiem, 2012.04.26 08:32

Ssssss

To miskasti iesāka ierīkot sētnieks, kurš tīra tirgus stāvlaukumu,protams, ka vēl pievienojās tādi paši slaisti, kas nevar miskasti aiznest izejot caur pagalmu un iemetot atkritumu kastēs.
Šo cilvēku attieksme pret vidi un savu pakārti ir vienkārši briesmīga. Brīnos, kā pašvaldības policija nepamana un nemeklē vainīgos?

pirms 8 gadiem, 2012.04.25 21:55

Vietējās ziņas