Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Piektdien Jelgavā viesosies sadraudzības pilsētas – Baranoviču delegācija

11.decembrī oficiālā vizītē Jelgavā viesosies Jelgavas sadraudzības pilsētas – Baranoviču delegācija no Baltkrievijas, lai tiktos ar pilsētas vadību un uzņēmējiem.

Baranoviču pilsētas delegācija 7 cilvēku sastāvā Jelgavā viesosies pamatojoties uz 2003. gada 20. novembrī noslēgto līgumu starp abām pilsētām, kas paredz divpusēju sadarbību uzņēmējdarbības, izglītības, pilsētas pārvaldes un sociālajā jomā.Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību sektora speciālists Kaspars Rezgalis informē, ka delegācijas sastāvā būs Baranoviču pilsētas izpildkomitejas priekšsēdētājs Viktors Dičkovs, Baranoviču rūpniecisko darbagaldu rūpnīcas pārstāvis, Baranoviču autoagregātu rūpnīcas pārstāvis, Balktrievijas dzelzceļa Baranoviču nodaļas pārstāvis, Baranoviču piena kombināta pārstāvis un uzņēmuma «Barhim» (ķīmisko materiālu ražošana) pārstāvis.Vizītes gaitā plānota tikšanās ar Jelgavas domes priekšsēdētāju Andri Rāviņu un Jelgavas Tirgotāju un ražotāju asociācijas priekšsēdētāju Imantu Kanašku, plastmasas cauruļu ražošanas kompleksa «Evopipes» apmeklējums, Maskavas valdības un Jelgavas pilsētas kopīgā mašīnbūves uzņēmuma «AMO Plant» apmeklējums, tikšanās ar Jelgavas uzņēmējiem Jelgavas reģionālajā Pieaugušo izglītības centrā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas