Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Piektdien «Zemgales Ziņās»: Kalnciemā novada pašvaldību vaino zagšanā; no celtniecības projektiem izaug par apģērbu modelētāju 3

Par asu vārdu pārmaiņu un brīžiem pat kliegšanu pārvērtās Jelgavas novada pašvaldības organizētā Kalnciema pagasta iedzīvotāju sapulce trešdienas vakarā. Iedzīvotāji nav gatavi pieņemt jauno kārtību, daudzdzīvokļu māju apsaimniekošanu nododot uzņēmumam «Jelgavas novada KU».

Sākot sapulci, Jelgavas novada Domes priekšsēdētājs Ziedonis Caune (ZZS) tradicionāli atbildēja uz jautājumiem, kas no pagasta iedzīvotājiem saņemti rakstiski jau pirms pasākuma. Viņš pavēstīja, ka plānots uzlabot stadiona stāvokli un sakārtot ciema lietusūdens kanalizāciju. «Iedzīvotāji interesējas arī, vai pēc ūdensvada nomaiņas darbiem tiks sakārtotas ielas. Būvniekam tas jāizdara. Protams, rudenī, kad darbi vēl nebūs pabeigti, būs dubļi, taču jāpacieš neērtības, lai varētu ielikt jaunas caurules,» aicināja Z.Caune. Ko par novada vadību sapulcē pauda sanākušie kalnciemnieki, kāpēc viens no viņiem skaļi klaigāja un beigās pat krita ceļos pašvaldības vadības priekšā, lasiet piektdien laikrakstā.Īstajā laikā un vietā – no celtniecības projektiem izaug par apģērbu modelētāju Dzīvē mēdz notikt laimīgas sakritības, un reizēm ir svarīgi būt īstajā laikā, īstajā vietā. Tieši tajā laikā, kad 2010. gada sākumā radās Renātes Zandersones biznesa ideja, pavisam nejauši no paziņām viņa uzzināja par tādiem biznesa inkubatoriem, kas atbalsta jaunos uzņēmējus. Piektdienas avīzē stāsts par to, kā pāris gadu laikā, liekot lietā pašu enerģiju un biznesa inkubatora padomus un atbalstu, uzņēmums «Beekid» ar bērnu un pieaugušo trikotāžas apģērbiem atvēzējis rokas eksportam.Dzīve kartupeļu vagās un siltumnīcāsNe vien vēsāks laiks vēsta par rudens tuvošanos, bet arī sārtie tomāti siltumnīcās, smagie ogu ķekari, noliekdami krūmu zarus līdz zemei, un noziedējušie kartupeļu laksti, kas liecina par bumbuļu gatavību. Šogad dārziņu īpašniekus pārsteidzis pārlieku lielais mitrums, kas ir lakstu puves galvenais ierosinātājs. Par dārza veltēm, kas jau nogatavojušās un priecē acis un vēderus, «Zemgales Ziņām» Jelgavas stāstu rubrikā piektdien stāsta bijušā mazdārziņu kooperatīva «Saulītes» dārziņu īpašnieki.«Mammīt, kā es rados?»«Mammīt, kā es rados? Un kā tas brālītis tiks laukā no tava punča? Kāpēc jūs ar tēti guļat vienā gultā?» šie jautājumi noteiktā vecumā izskan teju katrā ģimenē. Dažiem vecākiem tie liek sarkt un bālēt, citiem strikti izvairīties no atbildes, vēl kādiem izgudrot pasaciņas par bērniem kāpostos vai arī beidzot zinātniski pastāstīt, kā nu tās lietas notiek. Sarunai ar bērnu par seksuālām attiecībām jābūt vienkāršai un nepiespiestai, jāstāsta tik daudz, cik viņš jautā – tā attiecību tematikai veltītā lappusē izsakās psiholoģe. Plašāk par šo tēmu – laikraksta drukātajā versijā.Plašāk lasiet «Zemgales Ziņu» 10.augusta numurā.• Drukātas avīzes saturs pieejams arī portālā zz.lv, ko var atrast sadaļā «Avīze» vai spiežot šeit .• Reģistrējoties portālā, tā konta papildināšana iespējama, spiežot šeit .• Tāpat portālā iespējams abonēt avīzi, par ko sīkāka informācija - šeit .

Pievieno komentāru

Komentāri 3

maznodrošinātā

*** ar visu Cauni, bet vai kāds var pateikt, kādēļ sociālās paciņas pēc pabūšanas pie Vilces sociālās darbinieces lailiņas kļūst krietni plānākas?

pirms 8 gadiem, 2012.08.10 18:54

ļeņins

Sakām Caune - domājam ZZS
Sakām ZZS - domājam Caune

pirms 8 gadiem, 2012.08.10 11:07

ss

Resnais vepris Caune atkal mācīja kā jāšauj stirnas , jādzer šņabis un jāpiekukuļo poliči , lai izbeigtu krimināllietas. Kā darba laikā dzert Vilces pļavās ar meitenēm šņabi un kā ar pagastvečiem darba laikā rīkot medības un melot , ka tas ir seminārs .
Ne velti caune ir novada vadītājs.
Otru cilvēku ar tādu vai līdzīgu varoņdarbu sarakstu novadā neatrast . Tapēc Caune var būt mierīgs - kā ZZS izcilākais eksemplārs tiks atkal ievēlēts par novada veci

pirms 8 gadiem, 2012.08.10 11:04

Vietējās ziņas