Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pienākumu loks kļūs plašāks 1

Saistībā ar izmaiņām Valsts robežsardzes (VRS) personālsastāvā un plānotajām strukturālajām pārmaiņām Iekšlietu ministrija (IeM) saskaņošanai valsts sekretāru sanāksmē iesniegusi Ministru kabineta rīkojuma projektu, kas paredz par jauno Latvijas - Baltkrievijas robežas pilnvaroto iecelt pašreizējo VRS Jelgavas pārvaldes priekšnieku un Latvijas - Lietuvas robežas pilnvaroto Artūru Tormani.

Kā informē IeM Preses un sabiedrisko attiecību nodaļas pārvaldes vecākais referents Andrejs Rjabcevs, līdzšinējais pilnvarotais uz Latvijas - Baltkrievijas robežas Ēvalds Mekšs ir atvaļināts no dienesta VRS, līdz ar to šo pienākumu veikšanai nepieciešams noteikt jaunu amatpersonu. Turklāt, tā kā pēc Latvijas - Baltkrievijas valsts robežas demarkācijas dokumentu apstiprināšanas valdībā būtiski ir samazinājies šīs robežas pilnvarotā darba apjoms, VRS uzskata, ka šos pienākumus apvienošanas kārtībā būtu iespējams uzticēt Latvijas pilnvarotajam pārstāvim uz Lietuvas robežas Tormanim. Lai minētais rīkojums varētu stāties spēkā, tas vēl būs jāpieņem valdībā. Robežsargs uz iespējamo iecelšanu Latvijas - Baltkrievijas robežas pilnvarotā amatā raugās visai optimistiski, norādot, ka amatus apvienot nebūs problēmu.«Ņemot vērā, ka Baltkrievijas robeža ir ES ārējā robeža, tā manā darbā kļūs par prioritāti. Patlaban arī top vairāki starpvalstu līgumi, tā kā daļa darba būs jāveic Rīgā, tā kā sanāks vairāk pārbraucienu. Latvijas - Lietuvas robeža ir ES iekšējā robeža, tur jautājumus ar kaimiņiem pārsvarā risinām sarakstes veidā, tā kā varēšu ar maksimālu atdevi ķerties pie Latvijas - Baltkrievijas robežas pilnvarotā pienākumiem,» «Ziņām» sacīja A.Tormanis. VRS Jelgavas pārvaldes priekšnieka pienākumus A.Tormanis pilda kopš pagājušā gada 13.oktobra, kad šajā amatā nomainīja Valeriju Širokovu, kurš kļuva par VRS Galvenās pārvaldes priekšnieka vietnieku informācijas un tehnoloģiju jautājumos.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas