Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Piešķirti Jelgavas augstākie apbalvojumi 8

Tradicionāli pirms valsts svētkiem tiek godināti tie jelgavnieki, kas ar savām idejām un darbu veicinājuši Jelgavas izaugsmi. Jelgavas pilsētas lielākā bagātība ir cilvēki– jelgavnieki, tāpēc 24. oktobrī Jelgavas pilsētas domē apstiprināta Jelgavas pilsētas augstāko apbalvojumu „Goda zīme” un „Goda raksts” piešķiršana, informē pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Augstāko pilsētas apbalvojumu „Goda zīme” nolemts piešķirt Jelgavas poliklīnikas Veselības aprūpes vadības ārstei Maijai Lucavai – par profesionālo meistarību un ieguldījumu Jelgavas pilsētas iedzīvotāju veselības aprūpē; zvērinātai advokātei Brigitai Miķelsonei – par ieguldījumu tiesiskuma stiprināšanā Jelgavas pilsētā; Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Jelgavas iecirkņa priekšniecei Tatjanai Flanderei – par aktīvu sabiedrisko darbību un ieguldījumu Jelgavas iedzīvotāju drošībā un aizsardzībā un Jelgavas Valsts ģimnāzijas direktores vietniecei metodiskajā darbā Evijai Slokenbergai – par sasniegumiem pedagoģiskajā darbā un jaunatnes izglītošanā Jelgavas pilsētā. 
Jelgavas pilsētas domes apbalvojumu „Goda raksts” pasniegs: sertificētam būvinženierim Kārlim Brakanskim– par augstu profesionālo meistarību; SIA “Jelgavas pilsētas slimnīca” galvenajai māsai Emmai Ašurko- par augstu profesionālo meistarību un ieguldījumu Jelgavas pilsētas iedzīvotāju veselības aprūpē; pensionētai skolotājai Ilgai Ziemelei–­ par aktīvu darbību Jelgavas pilsētas sabiedriskajā, kultūras un izglītības darbā; SIA “Purenn”- par ieguldījumu uzņēmējdarbības attīstībā, inovatīvu tehnoloģiju ieviešanu un jaunu darba vietu radīšanu Jelgavas pilsētā; Latvijas Lauksaimniecības universitātes Sporta centra direktoram Jānim Vītolam- par ieguldījumu sportā un sabiedriskajā darbībā Jelgavas pilsētā; Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Zemgales reģiona brigādes Jelgavas daļas ugunsdzēsējam glābējam kaprālim Jānim Rihardam– par augstu profesionālo meistarību un varonību ekstremālās situācijās; Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Zemgales reģiona brigādes Jelgavas daļas ugunsdzēsējam glābējam kaprālim Denisam Dovnarovičam– par augstu profesionālo meistarību un varonību ekstremālās situācijās un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Zemgales reģiona brigādes Jelgavas daļas ugunsdzēsējam glābējam kaprālim Ingum Brandam– par augstu profesionālo meistarību un varonību ekstremālās situācijās.
Apbalvojumus pasniegs Latvijas Republikas proklamēšanas 101.gadadienas priekšvakarā, 17.novembrī, Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētāja svinīgajā pieņemšanā. 

Foto: Jelgavas pilsētas pašvaldības arhīvs


Pievieno komentāru

Komentāri 8

J

Pagājušajā reizē Cīrulim, tagad Miķelsonei. Pašiem nav smieklīgi?

pirms 10 mēnešiem, 2019.10.24 22:45

Svetes pag.

Nakos reiz bus - Eglitim!

pirms 10 mēnešiem, 2019.10.24 23:03

ukris

Izvelc kaut vienu cilvēku no būra dzīvē un un tad smejies vasals ,,

pirms 10 mēnešiem, 2019.10.25 12:13

jelgavnieks

kāpēc tiek degradēti pilsetas apbalvojumi? Kauns!

pirms 10 mēnešiem, 2019.11.03 11:59

Marusja

Ha nez ko Slokenberga tādu sasniegusi tajā pedagoģiskajā darbā? Neesmu neko matījusi,ne lasījusi. Metodiķe :D Un Goda zīme :D

pirms 10 mēnešiem, 2019.10.25 22:12

Stirna

Caunem ar ordeni, varbūt jau ir saņēmis...

pirms 10 mēnešiem, 2019.10.26 07:57

Vietējās ziņas