Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pieteikšanās izgudrojumu un inovāciju izstādei “Minox Zemgale 2020”

Lai veicinātu izgudrotājdarbību Latvijā un sekmētu izgudrojumu reālu ieviešanu dzīvē, Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs (ZRKAC) sadarbībā ar Latvijas Izgudrotāju biedrību, “Connect Latvija”, Latvijas Zinātņu akadēmiju (LZA) un Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) Tehnoloģiju un zināšanu pārneses nodaļu (TEPEK) 5. septembrī Jelgavā, Pasta salā festivāla “Mehatrons 2020” ietvaros organizē izgudrojumu un inovāciju izstādi “Minox Zemgale 2020”, informē ZRKAC.

Izstādes rīkotāji aicina ikvienu, kuram ir kāds izgudrojums, pieteikties un piedalīties inovāciju izstādē. Dalībai nav ne vecuma, ne arī citu ierobežojumu. Izgudrojumu un inovāciju izstādes “Minox Zemgale 2020”. dalībniekiem būs iespēja piedalīties arī konkursā. Uzvarētāji tiks noteikti, ņemot vērā apmeklētāju balsojumu.

Pieteikumus sūtīt uz e-pastu: liga.mikelsone@zrkac.jelgava.lv.

Pieteikumā vēlams norādīt:

dalībnieku vārdus, uzvārdus;

izgudrojuma nosaukumu;

īsu aprakstu;

aktivitātes dalībniekiem (konkursi, praktiska darbība) - ja tādas plānojat;

cik liela platība (kvadrātmetros) nepieciešama;

vai būs nepieciešams elektrības pieslēgums – (cik jaudīgs)

Lai iedrošinātu ikvienu piedalīties – daži piemēri:

mamma redz, ka viņas mazākā meitiņa, krāsojot bilžu grāmatu, izmanto neredzētu, jaunu paņēmienu šī darba veikšanai. Kopā ar meitu, mamma piedāvā šo jauno paņēmienu “Minox Zemgale 2020”. izstādei;

students, klausoties profesora lekciju par kādu problēmu, iedomājas pieminētās problēmas pilnīgi jaunu, līdz šim neizmantotu risinājumu. Izgudrojums! Eureka!

mazdēls spēlējas ar vectēva garāžā atrastu vecu “uzparikti”, kurai viņš ir pielicis citu detaļu tā, ka izveidojas pilnīgi jauna pielietojuma instruments. Vectēvs kopā ar mazdēlu piedalās izgudrojumu izstādē, kā izgudrojuma līdzautors sava mazdēla-autora izgudrojuma demonstrēšanā u.tml.

Foto: Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas