Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pilsētā atputekļos vēl 17 ielas 2

Ņemot vērā sausos laikapstākļus, kas veicina putekļu veidošanos jo īpaši uz grantētajām ielām, šonedēļ pilsētā atsākas grants seguma ielu atputekļošana, izmantojot “CC Road” preparātu. Šajā darbu posmā – līdz augusta beigām – plānots atputekļot 17 ielas un ielu posmus, informē pašvaldībā.

Pašvaldības iestādē “Pilsētsaimniecība” skaidro, ka grantēto ielu atputekļošana atbilstoši apstiprinātajai grants seguma programmai sākas, iestājoties sausākam laikam – martā, aprīlī –, bet noslēdzas – septembrī. Šogad no marta līdz jūnijam atputekļošanas materiāls brauktuves segumā iestrādāts apmēram 50 pilsētas ielās un ielu posmos. Šobrīd darbi atsākas, atsevišķās ielās atkārtotu vai pirmreizēju brauktuves atputekļošanu veicot pēc seguma stāvokļa izvērtēšanas.

Augustā plānots atputekļot Kadiķu ceļu, Draudzības, Ziedoņa ielu, Vītolu ceļa posmu no Miezītes ceļa līdz Svētes upes tiltam, Dainas, Kārklu, Sniega, Kārļa, Kārļa Praula, Līču, Emburgas ielu, Būriņu ceļu posmā no Baložu ielas līdz dzelzceļa uzbērumam, Bērzu ceļu, Graudu ielu, Klijēnu ceļu posmā no Nr.5 līdz 12, 5. līnijas posmu no Riekstu ceļa līdz Meža ceļam, Viestura ielu.Foto: Jelgavas pilsētas pašvaldība

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Vidus

Kad laboja Lietuvas šoseju, pagriezienu uz Rīgu, Viskaļu ielu, Platones ielu VIDUS iela bija apbraucamais ceļš, kuru tā rixtīgi nojāja . Nu ir briesmīgākā bedrainākā, nedataisīta iela ar daļēju trotuāru, aizaugusi ar kokiem, krūmiem, zariem un nezālēm. Bēdu ieleja, un smagais transports dragā nepārtraukti...Bet nodokļus maksājam visi un vēlamies izbraucamu ielu arī mēs, Vidus ielas iedzīvotāji!!!

pirms mēneša, 2020.08.12 16:23

Citreiz uzber dažās ielās malto asfaltu.Kad paliek gluds,dažu bedru dēļ ielas uzar,kaut gan bedres varēja aizbērt.Pēc tam lieli putekļi.Un kā netālu no centra lielpilsētā var būt zemes ielas(ceļi)!

pirms mēneša, 2020.08.13 19:20

Vietējās ziņas