Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pilsētas budžets samazināsies par 20% 2

Šogad Jelgavas budžets plānots par 20% mazāks nekā pagājušajā gadā, un tas tuvināsies 2006.gada budžeta apmēriem, Jelgavas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš pavēstījis tikšanās laikā ar Jelgavas uzņēmējiem.

Rāviņš paudis, ka šogad samazinās stādījumus un ielu apkopšanu, grūtāk ies bērnudārziem, jo tos valsts esot novēlusi uz pašvaldības pleciem. Samazināsies finansiālais atbalsts sportam un interešu izglītībai, skolas netikšot remontētas. Iespējams, tiks īstenota Jelgavas 3.pamatskolas siltināšana, 4.vidusskolas piebūves būvniecība, un pašvaldība neplāno atkāpties no Zemgales Olimpiskā centra būvniecības pabeigšanas līdz 2009.gada beigām.Apgūstot Eiropas finansējumu, pašvaldība plāno īstenot Ģederta Eliasa Jelgavas Vēstures un mākslas muzeja apkārtnes labiekārtošanas pirmo kārtu, sakārtot Lielupes labā krasta ainavu, tur paredzot atpūtas vietu, attīrīt Lielupes gultni Jelgavas cukurfabrikas notekūdeņu izplūdes vietā. Šogad tiks turpināta vecpilsētas sakārtošana un energoefektivitātes uzlabošana. Līdz 2010.gada beigām plānots pabeigt Trīsvienības baznīcas torņa atjaunošanu, tajā iekārtojot tūrisma informācijas centru, muzejus, izstāžu zāli ar kafejnīcu un skatu platformu.Savukārt uzņēmējus interesēja, kā pašvaldība plāno konkrētu objektu attīstību, piemēram, Jelgavas autoostas pārvietošanu, cukurfabrikas teritorijas izmantošanu, dzelzceļa stacijas sakārtošanu, Pasta salas attīstību un sīkāku pilsētvides un infrastruktūras objektu attīstību.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Iebraucēja no laukiem.

Autoostai jāpaliek tur, kur tā ir!!! Ta ir mans un arī citu laucinieku viedoklis, kam darbs ir Jelgavā ne Rīgā. Kas vispār izdomāja pārvietot? Vai ar cilvēkiem apspriedās? Ko tie uzņēmēji tur grib pasākt?

pirms 11 gadiem, 2009.01.18 17:48

Vietējās ziņas