Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

«Pilsētsaimniecība» vēl nepārvāksies 1

Vēl pērn pašvaldība plānoja, ka jau šogad pašvaldības aģentūru «Pilsētsaimniecība» varētu pārcelt no līdzšinējām telpām Pulkveža O.Kalpaka ielā uz Viestura ielu 15, kur līdz gada sākumam strādāja tuberkulozes slimnīca.

Tomēr šīs pārmaiņas līdzekļu trūkuma dēļ uz pagaidām nezināmu laiku atliktas, apstiprina «Pilsētsaimniecības» direktors Andrejs Baļčūns. Viņš teic, ka pilsētas budžetā nav ieplānoti līdzekļi Viestura ielas ēku telpu remontam, tādēļ aģentūra tās tikai apsaimnieko.«Šogad noteikti nepārcelsimies,» teic A.Baļčūns, piebilstot, ka vasaras vidū būs gatavi projekti gan jauno aģentūras telpu iekārtošanai, gan līdzšinējo pielāgošanai satiksmes vadības centra darbam. Jau ziņots, ka Pulkveža O.Kalpaka ielā 16 nākotnē varētu atrasties krīzes vadības centrs un satiksmes vadības centrs.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Citais

Jā...... Tuberkulozes slimnīcai vajadzēja aizvvakties no telpām, kuras 1932.gada Jelgavas Dome nopirka SPECIĀLI šai iestadei, lai aizvāktu "plaušu" slimniekus no pilsetas slimnīcas. Un kas notiekas tagad- plaušu un citu tuberkolozes slimnieku apkalpošana notiekas GALĪGĪ nepiemērotās telpās Stacijas ielas 13 pagrabstāvā, kur nav pat sanitātrā mezgla un apmekletajiem kuriem nav tuberkuloze jāzēž kopā uz pieņemšanu ar tiem kuriem tā ir! Un arī bērniem. Labi, ka kolektīvs ir tiks saprotoš un momentā pieņem "savus" un pēc tam tos , kas atnēkuši tikai pārbaudīties. Un par to, ka izdzina Tuberkulozes slimnīcu no Viestura ielas sakiet "paldies" Jelgavas Domei.Bija slimnīca un bija, kas arste un tagad mūsu bērni un arī mēs būsim pirmajā vietā Eiropā ar tuberkulozi!!! Cik jauksi!!???????????

pirms 11 gadiem, 2009.05.29 20:49

Vietējās ziņas