Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pilsētu daiļot palīdzēs stādaudzētāji

Tiklīdz kļūs siltāks un dārznieki pilsētā sāks rosīties, Lielās ielas vidū iepretim Ozolskvēram brauktuves sadalošajā joslā parādīsies košas atraitnītes. Tās gan nebūs gādātas par pašvaldības budžeta naudu - košumu gan šajās dobēs, gan apstādījumos citviet pilsētā šajā sezonā dāvinās vairāki uzņēmēji.

Kā «Ziņām» stāsta SIA «Dārzs» vadītājas vietnieks Jāzeps Podnieks, pagaidām zināms, ka minētajā sadalošajā joslā jelgavniekus un pilsētas viesus priecēs atraitnītes. Tās ziedēs līdz jūnija vidum, kad pavasara ziedus nomainīs līdz rudenim plaukstošās vasaras puķes. «Nolēmām pilsētai palīdzēt,» nosaka J.Podnieks, paužot gandarījumu par tādu iespēju.Savukārt Zaļenieku kokaudzētavas saimnieks Imants Parfenovičs apsolījis aģentūrai «Pilsētsaimniecība» krūmu stādus. Viņš atklāj, ka vēl gan nav saskaņotas konkrētas pozīcijas, tomēr, ticamākais, košumkrūmi tiks ne tikai dobēm, bet arī ielu malās.«Aģentūra saņēmusi lielu atsaucību un ir pateicīga uzņēmējiem, kas piekrituši līdzdarboties pilsētas zaļās rotas izveidošanā,» saka «Pilsētsaimniecības» zaļo zonu apsaimniekošanas speciāliste Ilze Gamorja. Aģentūra aicina pilsētas iedzīvotājus, uzņēmējus un organizācijas līdzdarboties un ierobežoto finanšu līdzekļu laikā palīdzēt saglabāt skaisto pilsētas rotu. Ikviens var piedalīties puķu dobju un citu stādījumu uzturēšanā un, iespējams, pat nākt talkā ar savām idejām un priekšlikumiem. Pieteikumus un jautājumus «Pilsētsaimniecība» būs pateicīga uzklausīt pa tālruni 63084482 vai lasīt e-pastā: ppap@pilsetsaimnieciba.jelgava.lv.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas