Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pirmā kursa studentus aicina pieteikties Jelgavas novada pašvaldības stipendijai

Jelgavas novadā vismaz vienu gadu deklarētie jaunieši, kuri 2019./2020. akadēmiskajā gadā sākuši pamatstudijas 1. kursā kādā no Latvijas akreditētajām augstskolām, līdz 30. septembrim ir aicināti pieteikties Latvijas Universitātes (LU) fonda pārvaldītajai Jelgavas novada pašvaldības stipendijai. Pretendenti aicināti laikus izpētīt stipendiju noteikumus un neatlikt pieteikšanos uz pēdējo brīdi, informē Latvijas Universitātes fonda pārstāve Brigita Zutere.

Pateicoties Jelgavas novada pašvaldības gādībai, jau kopš 2012. gada ir nodibināta šī stipendija. Tās mērķis ir finansiāli atbalstīt Jelgavas novada pašvaldības jauniešus izglītības pieejamībai ikvienā Latvijas augstskolā, kā arī veidot Jelgavas novada atpazīstamību Latvijā un piederības sajūtu Jelgavas iedzīvotāju vidū. Pieteikšanās notiek, aizpildot tiešsaistes pieteikuma anketu un pievienojot nepieciešamos dokumentus LU fonda tīmekļvietnē www.fonds.lv. Šogad pašvaldība plāno piešķirt trīs stipendijas, katras apmērs ir 1 500 eiro akadēmiskajā gadā.

Reģistrācija visām LU mecenātu stipendijām norisinās  no 3. līdz 30. septembrim  pulksten 23.59. Stipendijām aicināti pieteikties studenti, kuri ir centīgi, mācībās spējīgi un sabiedriskajā dzīvē aktīvi, turklāt vidējā svērtā atzīme, absolvējot 12. klasi, ir lielāka par 7,5 ballēm.

Lai pieteiktos stipendijai, studējošajiem jāiesniedz:

• elektroniska tiešsaistes veidlapa www.fonds.lv sadaļā “Pieteikties stipendijai”;
• divas rekomendācijas vēstules –
no skolotājiem, ārpusskolas nodarbību vadītājiem u.c.;
• CV jeb Curriculum Vitae (EUROPASS formā);
• eseja brīvā formā par sev tīkamāko mecenātu;
• citi dokumenti – (skatīt pie stipendijas pieteikuma).

Jau kopš 2004. gada Latvijas Universitātes fonds nodrošina iespēju mecenātiem un sadarbības partneriem atbalstīt gan LU, gan citas vadošās Latvijas augstskolas, tā investējot Latvijas nākotnē. LU fonda prioritātes ir atbalstīt izcilākos studentus un pētniekus, veicināt modernas mācību vides izveidi, kā arī universitātes ēku būvi un rekonstrukciju.

Foto: publicitātes

 

 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas