Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pirmajai «Zaļās nakts» nometnei pieteikušās 67 studentu komandas

Gadskārtējo Studentu dienu laikā 11.novembrī, pulksten 19 Ekonomikas fakultātē notiks LLU Studentu pašpārvaldes un Latvijas Zaļā punkta organizēts pasākums – Studentu zaļā nakts, kur studenti sacentīsies par erudītākās, zinošākās, zaļāk domājošās, saliedētākās studentu komandas titulu.

LLU Sabiedrisko attiecību daļas pārstāve Sandra Šteinerte informē, ka Zaļās nakts nometnei pieteikušās 67 komandas jeb 402 dalībnieki no vairākām Latvijas augstskolām – Vidzemes augstskolas, Rīgas Tehniskās universitātes, Latvijas Universitātes, Ekonomikas un kultūras augstskolas, LLU un citām.Zaļais punkts nometnes dalībniekus izvēlējies pēc anketās aizpildīto jautājumu pareizības, kā arī pēc komandas motivācijas vides ilgtspējīgai saglabāšanai, nosakot 20 labākās komandas, kam būs tiesības piedalīties nometnē, informē Zaļā punkta Mārketinga un komunikācijas projektu vadītāja Jana Duhovska.Zinošu speciālistu virsvadībā darbosies sešās darbnīcas, studenti iegūs informāciju par tādiem būtiskiem vides jautājumiem kā dabai draudzīga atpūta, globālie vides procesi, meža nozīme, atkritumu daudzuma samazināšana, ekodzīve, kā arī sabiedriskās domas veidošana un nozīme vides ilgtspējas nodrošināšanā. Nometnes darbnīcas: «Pētnieciskā vides žurnālistika Latvijā» (vadītājs - žurnālists Sandijs Semjonovs); «Atkritumi: reduce, reuse, recycle jeb samazini, izmanto atkārtoti un nodrošini pārstrādi» (vadītāja - Latvijas Zaļā punkta padomes priekšsēdētāja Undīne Būde); «Globālie vides procesi» (vadītājs – žurnāla «Ilustrētā Zinātne» redaktors Vents Zvaigzne); «Ekodzīve» (vadītāja – žurnāla «Vides Vēstis» galvenā redaktore Anitra Tooma); «Āra dzīve» (vadītājs – āra dzīves apmācību centra «Pelēkais vilks» instruktors Nils Klints), «Mežs – dabas plaušas – vides situācijas spogulis» (vadītājs – «Latvijas Valsts meži» Komunikācijas daļas vadītājs Tomass Kotovičs).Nometnes pirmā daļa būs veltīta apmācībai par vides tēmām pie sabiedrībā pazīstamiem lektoriem, bet otrā daļa – intelektuālām sacensībām, kurā komandas, izmantojot apmācībās iegūtās zināšanas un prasmes sacentīsies par erudītākās, zinošākās, zaļāk domājošās studentu komandas titulu. «Zaļā nakts» vadītājs būs mūziķis, televīzijas un radio raidījumu vadītājs Kaspars Zlidnis. «Zaļās nakts» uzvarētājkomanda balvā saņems dāvanu karti atpūtai viesu namā «Saulgoži» 250 latu vērtībā, ko varēs izmantot, piedzīvojot senās latviešu pirts rituālu ar pirtnieka pēršanu un relaksāciju koka kublā, peldi dīķī un nakšņošanu pirtsmājā.«Zaļo nakti» atbalsta arī Jelgavas «Post Club», nodrošinot visiem nometnes dalībniekiem afterparty.«Studentu zaļā nakts» ir izglītojoša un interaktīva izglītības programma un sacensības studentiem par vides jautājumiem.Zaļās nakts mērķis ir izglītot studentus un augstskolu personālu par vides jautājumiem, iesaistot citas Latvijas augstskolas, veicināt jauniešu interesi par vides un vides aizsardzības jautājumiem, saturīgi pavadot brīvo laiku.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas