Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pirms vēlēšanām sarosījušies politiķi 1

Partijas, kas gatavojas izvirzīt deputātu kandidātus jūnijā gaidāmajām pašvaldību un Eiropas Parlamenta vēlēšanām, sākušas izvērst dažādus pasākumus vēlētāju intereses piesaistīšanai.

Kā noskaidroja «Ziņas», vairākas partijas piedāvā bezmaksas juridiskās konsultācijas vēl virkne esošo un potenciālo tautas priekšstāvju piedāvā tikties ar konkrētiem Saeimas un Eiropas Parlamenta deputātiem, bet viens no politiskajiem spēkiem iecerējis popularizēt mūsu pilsētu un tajā ražotās preces ar globālā tīmekļa palīdzību. Iespējams, izklausās neticami, taču viens no aptaujātajiem un valstī ilgu laiku varenākajiem politiskajiem spēkiem atzinis, ka šādam nolūkam neesot līdzekļu.Plašāk par vietējo politiķu aktivitātēm pirms gaidāmajām vēlēšanām lasiet otrdienas, 17.marta, «Zemgales Ziņās».

Pievieno komentāru

Komentāri 1

AB

Artūrs Bāliņš: „Aicinu jelgavniekus un tuvākās apkaimes iedzīvotājus ierasties uz juridiskajām konsultācijām LSDSP birojā. Ikviena problēmsituācija ir risināma. Mums – darba ņēmējiem – nepieciešams būt solidāriem, jo tikai tādā veidā mēs varam sekmīgi aizstāvēt likumdošanā paredzētās tiesības un nodrošināt mūsu ģimeņu labklājību.”

A. Bāliņš ir ieguvis maģistra grādu jurisprudencē, specializējoties darba un ģimenes tiesībās. Studijas tiek turpinātas Latvijas Universitātes Juridiskās fakultātes doktorantūrā, kur iegūts augstskolas pasniedzēja sertifikāts. Noslēguma stadijā atrodas A. Bāliņa zinātniskais darbs par nacionālo minoritāšu tiesībām Latvijā. Jelgavniekiem LSDSP biedrs A. Bāliņš ir pazīstams arī kā Eiropas Nodarbināto Informatīvā tīkla (EURES) konsultants.

Juridiskās konsultācijas martā notiks 17., 18. un 31. datumā no 17.00 līdz 19.00. Par turpmākajiem konsultāciju laikiem lūdzam sekot informācijai LSDSP Jelgavas birojā. Uz juridiskajām konsultācijām lūdzam ierasties: Lielajā ielā 20a – 2. stāvs. Neklātienes saziņai lūdzam izmantot e-pastu: jelgava@lsdsp.lv. Būsim priecīgi palīdzēt atrisināt jelgavnieku un tuvākās apkaimes iedzīvotāju sasāpējušās problēmas.

pirms 11 gadiem, 2009.03.17 10:10

Vietējās ziņas