Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pirmsskolas vecuma bērni arī turpmāk Jelgavas sabiedriskajā transportā brauks bez maksas

Jelgavas domes ceturtdienas sēdē deputāti nolēma papildināt jūlija domes sēdes lēmumu un noteikt braukšanas maksas atvieglojumus pirmsskolas vecuma bērniem 100 procentu apmērā.

Kā informē pašvaldības preses sekretāre Līga Klismeta, 1.septembrī stāsies spēkā Ministru kabineta noteikumi, saskaņā ar kuriem valsts vairs nefinansēs braukšanas maksu pirmsskolas vecuma bērniem. Deputāti nolēma noteikt 50 procentu atlaidi skolēniem, kā rezultātā skolēnu mēnešbiļete turpmāk maksās 10 latu.Dome arī nolēma iesniegt Izglītības un zinātnes ministrijas darbības programmas aktivitātei projektu «Mācību aprīkojuma modernizācija un infrastruktūras uzlabošana Jelgavas Amatu vidusskolā». Kopējais projekta finansējums ir 1 182 990 latu. 85% izmaksu sedz Eiropas Reģionālās attīstības fonds (1 005 541 lati), pašvaldības līdzfinansējums - 15 procentu (177 449 lati). Projekta realizācija plānota 2010. un 2011.gadā, un tā gaitā paredzēts atbalstīt metālapstrādes un pārtikas ražošanas tehnoloģiju mācību programmas, modernizēt mācību telpas un aprīkojumu. Projekta rezultātā plānots veikt arī ievērojamus uzlabojumus skolas ēkās.Deputāti apstiprināja Jelgavas pašvaldības īpašuma privatizācijas, Sporta, Estētikas un Izsoles komisiju sastāvus.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas