Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Plāno iepazīties ar dažādu valstu arhitektūru

Šajās dienās Jelgavas 1.ģimnāzijā pulcējas pedagogi no Francijas, Zviedrijas, Itālijas, Vācijas, Slovēnijas, Spānijas un Latvijas, lai strādātu pie projekta, kas ļautu skolu audzēkņiem iepazīt savu un citu valstu arhitektūru, kultūras vēsturi un valodu.

Ja projekts gūs apstiprinājumu un Eiropas institūciju finansējumu, kas varētu būt zināms šā gada vasaras beigās, katra dalībvalsts pamatā pētīs divas savas pilsētas celtnes, dosies apmaiņas vizītēs, kā arī veidos elektronisko saraksti, lai labāk iepazītos. Turklāt internetā tiks izveidota mājas lapa, kurā varēs iepazīties ar katru pilsētu, tās arhitektūras stiliem, jauniešu skatījumu, iedzīvotāju un viesu viedokli par attiecīgo vietu, stāsta Jelgavas 1.ģimnāzijas skolotāja Dzintra Ozola, piebilstot, ka vietne tiks papildināta ar elementāru vārdnīcu.«Šis projekts būs ļoti svarīgs mūsu skolēniem, jo viņi vēl pilnībā neapjauš, kas ir Eiropa. Vēlamies, lai viņi atklāj, ka cilvēki pamatā visur ir vienādi ar līdzīgām interesēm un nodarbošanos, ka jaunieši ģērbjas līdzīgi un klausās to pašu mūziku, vien valoda atšķiras,» stāsta Kristine Šabo no Francijas, izsakot gandarījumu par laipno uzņemšanu un cerot, ka idejas gūs piepildījumu.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas