Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Preses piegāde šogad – bez lielām problēmām 3

Šā gada sākumā jūtamas būtiskas izmaiņas salīdzinājumā ar preses piegādi pērnajā janvārī. Avīzes un žurnāli pie lasītājiem nonāk tāpat kā citu mēnešu pirmajos datumos, kad, uzsākot piegādes jaunajiem abonentiem, pastnieki pārplāno darba uzdevumus un iepazīst jaunos maršrutus, atzīst lielākie preses piegādātāji - Latvijas Pasts un SIA «Abonēšanas centrs «Diena»».

«Janvāra sākumā preses izdevumus nesaņems tie klienti, kuri, abonējot internetā, rēķinus apmaksājuši jau pēc noteiktā termiņa, īpaši, ja nauda pārskaitīta pēc 23.decembra,» skaidro Latvijas Pasta Sabiedrisko attiecību daļas vadītāja Inese Kreicberga. Lai preses izdevumus sāktu piegādāt pēc iespējas ātrāk, pašlaik tiek pārformēti izrakstītie rēķini. Tāpat pastā konstatētas situācijas, kad abonenti apmaksas laikā neprecīzi norādījuši pasta konta numurus. Arī šiem klientiem preses izdevumu piegāde aizkavēta, līdz tiks sakārtotas rēķinu lietas.Latvijas Pasts informē - var gadīties situācijas, kad abonenti gada sākumā saņem divus viena preses izdevuma eksemplārus. Šāda situācija var rasties, ja iedzīvotājs pats abonējis Latvijas Pastā un arī izdevniecība, rūpējoties par savu ilggadējo klientu saglabāšanu, viņam noformējusi izdevuma piegādi.Kā veicas SIA «Abonēšanas centrs «Diena»», kas apņēmies laikrakstus un žurnālus Jelgavas un Ozolnieku iedzīvotājiem piegādāt līdz septiņiem rītā, ar kādām problēmām ikdienā jāsastopas pastniekiem - to un vēl vairāk lasiet sestdienas, 10.janvāra, «Zemgales Ziņās».

Pievieno komentāru

Komentāri 3

sencis

Pat Šlesers uzslavēja Liepiņu, ka tas 1 gada laikā sakārtojis pastu. Varbūt arī mums tāds vecis domē noderētu, kurš kaut ko var arī progresīvu izdarīt, nevis tikai braukāt uz Krieviju dzert šņabi, vai uz medībām dzert šņabi?!!!

pirms 11 gadiem, 2009.01.12 11:33

Valgundiete

Valgundes pasta nodaļa strādā pēc individuāla grafika, pastniece pastu izvadā ar velosipēdu un saņemam avīzes vēlās vakara stundās

pirms 11 gadiem, 2009.01.10 13:54

Jonix

Paldies pastam, bet savu reklāmu jau tas ir izveidojis, tādēļ cenšos izvairīties no pasta pakalpojumiem, arī avīzes un žurnālus nepasūtu pirmo gadu, nav jēgas ja tos atnes ap pl.11 no rīta, jo ziņas sen jau esmu izlasījis internetā, dzerot rīta kafiju un žurnālus nopircis tuvākajā kioskā, visus maksājumus ko agrāk maksāju pastā, cenšos nomaksāt citur.

pirms 11 gadiem, 2009.01.10 09:46

Vietējās ziņas