Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pret neiecietību jauniešu vidū

Projekta «Lai labais pielīp!» laikā sagatavots mācību videomateriāls «Labais ir labāks nekā ļaunais», kas paredzēts kā darbarīks sociālajiem pedagogiem darbā ar skolēniem.

Biedrība «brivpratigais.lv» ar ES finansiālu atbalstu īstenojusi dažādas aktivitātes, kurās iesaistīti Rīgas skolēni, ļaujot viņiem dalīties pārdomās, paust savu viedokli par iecietības jautājumiem, kā arī iepazīties ar to, ko domā, kā jūtas citi.Sabiedrības attīstības un izglītības centra direktors Edgars Jančuks stāsta, ka mācību videomateriālā apkopotas skolēnu izspēlētas epizodes no skolas ikdienas, atklājot bērnu un jauniešu neiecietību vienam pret otru, kā arī piedāvāti ieteikumi situāciju uzlabošanai. Jaunieši izspēlē populārākos neiecietības veidus, ka arī izsaka savu viedokli, kā risināt šo situāciju, pēc tam savu profesionālo viedokli izsaka speciālisti. Turpmāk plānots rīkot diskusijas, lai aktualizētu sabiedrības uzmanību par mūsdienās ļoti izplatītu problēmu - diskriminācija un neiecietība jauniešu vidē. Pirmā diskusija paredzēta speciālistiem, lai kopīgi izvērtētu šā brīža situāciju, priekšlikumus, jaunas idejas un metodes cīņā ar vardarbību un neiecietību jauniešu vidē. Pasākums jau noticis Jelgavas Izglītības pārvaldē, bet vēlāk plānots tikties ar Skolēnu domes pārstāvjiem, kā arī doties uz citām pilsētām.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas