Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Prieks par nesavtīgajiem draugiem

«Savulaik ciemiņus no Skotijas mēs paši sameklējām. 1995.gadā Latvijā valdīja desmitreiz lielāka krīze nekā tagad, tāpēc lūkojām pēc draugiem visā pasaulē, kas palīdzētu skolai izdzīvot,» atceras Jelgavas Speciālās pamatskolas direktors Aivars Preiss, kopā ar visu izglītības iestādes kolektīvu priecādamies, ka draudzība ar Glāzgovas Apustuliskās draudzes Kristiešu centra pārstāvjiem izvērsusies patiesi cieša.

«Gribam pateikties par uzaicinājumu būt šeit, jo aizvien esam vēlējušies atbraukt uz skolu un redzēt jūsu progresu - šodien ir vairāk smaidīgu seju nekā tas bija pirms 17 gadiem, kad pirmo reizi jūs apciemoju,» uzrunājot Speciālās pamatskolas audzēkņus piektdienas līnijā, sacīja mācītājs Pīters Vinsents. Viņš kopā ar dzīvesbiedri Elizabeti un draugiem Greiemu un Šonu Frensisi no skolēniem saņēma milzīgu paldies par ekskursiju, ko ciemiņi ceturtdien bija noorganizējuši uz atpūtas kompleksu «Labirinti» Iecavā.«Ekskursijas audzēkņiem mēs rīkojam katru rudeni un pavasari, bet, diemžēl, finanšu trūkuma dēļ paši šogad to nevarējām atļauties,» pauž izglītības iestādes direktora vietniece Niola Ābola, atklādama, ka skola prot ne tikai saņemt palīdzību no ciemiņiem, bet arī to sniegt tepat, brāļu draudzē Platones Kristiešu centrā, kur skolēni mācību prakses laikā remontējuši draudzes telpas, pašuvuši aizkarus un krēslu pārklājus, kā arī veduši novērtēt savu modes skati.Ciemiņi no Skotijas stāsta, ka arī Lielbritāniju skārusi ekonomiskā krīze, kad daudzi zaudē darbu un biznesi cieš krahu, tomēr izglītības sistēmu tas neskar, jo valstī tā pasludināta par prioritāti.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas