Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Publiskajā apspriešanā par novadu reformu Ozolniekos varēs piedalīties vietējie un īpašumu saimnieki 5

No 16.augusta līdz 15.septembrim Ozolnieku novadā notiks publiskā apspriešana par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) virzīto administratīvi teritoriālo reformu (ATR), kurā varēs piedalīties 18 gadus sasniegušie Ozolnieku novada iedzīvotāji un tie, kam Ozolnieku novadā ir nekustamais īpašums, aģentūru LETA informēja novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību un informācijas daļas vadītāja Agnese Kļava.

Publiskās apspriešanas laikā iedzīvotāji varēs izteikt savu viedokli par ATR piedāvāto risinājumu - Ozolnieku novada, Jelgavas novada un Jelgavas teritoriju apvienošanu, atbildot uz jautājumu, vai atbalsta novada iespējamo apvienošanu ar kaimiņu administratīvajām teritorijām. Ja iedzīvotājs vēlēsies, apspriešanas zīmē varēs izteikt arī plašāku viedokli vai argumentus savas izvēles pamatošanai.

Publiskās apspriešanas laikā tiks nodrošināta iespēja izteikt viedokli klātienē, vairākos izbraukumos, iedzīvotāju sapulcē, kā arī attālināti interneta vietnē "www.latvija.lv". Apspriešanas sapulce, uz kuru aicināti arī VARAM pārstāvji diskusijai ar Ozolnieku novada iedzīvotājiem, notiks 5.septembrī Ozolnieku Tautas nama zālē pulksten 19.

Visu apspriešanas laiku viedokļus varēs izteikt Ozolnieku novada pašvaldības kancelejā, Salgales pagasta pārvaldē, kā arī Vainu, Ānes un Garozas bibliotēkās. Tiks organizētas arī izbraukuma apspriešanas vairākos novada ciemos.

Ozolnieku novada domes lēmums liecina, ka publiskās apspriešanas organizēšanas izmaksas būs 4764 eiro.

Jau vēstīts, ka Ozolnieku novada domes deputāti lēma par sabiedriskās apspriešanas rīkošanu saistībā ar administratīvi teritoriālo reformu, jo aptauja par šo jautājumu izrādījusies pārāk dārga.

Pašvaldība cenu aptaujā par socioloģiskās aptaujas rīkošanu aicinājusi piedalīties trīs uzņēmumus, taču atsaucies tikai viens, un piedāvātā summa par 600 zvanu veikšanu bijusi 5700 eiro, neieskaitot pievienotās vērtības nodokli.

Foto: no arhīva

 

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Jānis

Alkatīgais Liepiņš visiem līdzekļiem cenšas saglabāt sev silto vietiņu.

pirms gada, 2019.07.27 19:01

juris

Kad pašam bikses deg, tad gan aptaujas, gan varēšot klātienē izteikties. A kur bija ar aptaujām par citiem svarīgiem jautājumiem?

pirms gada, 2019.07.28 10:59

Es arī

Man vienmēr licies, ka Liepiņš ir priekšmetisks cilvēks. Es domāju, ka viņš sev vietu vienmēr atradīs, jo viņš ir no retajiem, kurš ir spējīgs, kā tauta saka, cirst no pleca, ja vajag.

pirms gada, 2019.07.28 16:25

tirgus

Jā jā sacirta sēdēdams vairākās valdēs vienlaicīgi. Rīgas tirgū arī cirta. Tagad Ožos cērt.

pirms gada, 2019.07.29 01:20

pansis

Kādas vēl apspriešanas! Lai tik pako vien čemodānus priekšsēdis un vēl 2/3 domes liekēžu!

pirms gada, 2019.07.30 10:06

Vietējās ziņas