Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pusdienas skolās nākamajā mācību gadā maksās vidēji 80 santīmu 3

Šonedēļ pašvaldība slēgusi līgumus ar uzņēmumiem, kas nākamos trīs gadus pilsētas skolās nodrošinās ēdināšanu. Pārsvarā uzņēmumi, ar kuriem tiek slēgti līgumi, ēdināšanas pakalpojumus pilsētas izglītības iestādēs nodrošinājuši jau iepriekš. Vidēji pusdienas skolā maksās 80 santīmu dienā.

Izglītības pārvaldes vadītāja Gunta Auza pastāstīja, ka iepirkums par ēdināšanas pakalpojumu sniegšanu Jelgavas pašvaldības izglītības iestādēm tika organizēts sešās daļās un turpmākos trīs gadus Jelgavas 1.speciālajā internātpamatskolā un Jelgavas Speciālajā internātpamatskolā ēdināšanu nodrošinās SIA «FAMA», 4.vidusskolā un Speciālajā pamatskolā – IK «Kanto», 6.vidusskolā un 3.pamatskolā – SIA «Akalona – L», 5.vidusskolā un 1.ģimnāzijā – SIA «Fristar», 2.pamatskolā un Jelgavas Vakara (maiņu) vidusskolā – SIA «Prestižs», savukārt Valsts ģimnāzijā un Spīdolas ģimnāzijā – SIA «M.A.N.». Izmaksas vidēji ir saglabājas pagājušā gada līmenī. Galvenokārt maksa atkarīga no audzēkņu skaita skolā un finansējuma nodrošinātāja, skaidro pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvalde. Piemēram, 1.klašu skolēnu maltīte tiek finansēta no valsts budžeta, tāpēc šiem bērniem ēdināšana jānodrošina par 80 santīmiem, arī speciālajās internātpamatskolās ir valsts finansēta ēdināšana, savukārt pārējās skolās un klasēs par ēdināšanu maksā vai nu vecāki, vai pašvaldība no sociālā budžeta.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Evucim

Nav ko barot bērnu ar picām un hotdogiem. Piena griķu zupa ir normāls ēdiens, un daudz veselīgāks par tām desiņām.

pirms 8 gadiem, 2012.08.13 19:47

Evucis

jaajaa-šis raksts nav par firmu darbinieku un vadītāju savstarpējām attiecībām.
Redz,ir pašvaldības,kuras domā par saviem bērniem. Valmieras rajona novados gan tā nenotiek! Galvenais lai papīros ēdienkarte ir o.k. kā īstenība baro un ko lieks katlā nevienu neinteresē. Man bija jau darīšana ar lietuvas firmu,kura izplatās kā sērga.Mans bērns pec dārziņa lūdzās lai iebraucam nopirkt desiņu,ko paēst... Bet neko jau nevarēja citu gaidīt,ja baro 3x dienā par Ls 1, no kura daži santīmi paliek pašvaldībā,firmai jāmaksā nodokļi,darbinieku algas, elektrība,ūdens, īre utt. Cik no tā lata paliek produktu iegādei? Kuram bērnam b/dārzā ir vēlme ēst piena griķu zupu? Iedomājaties to skatu vien!Un vēl daudz ēdienus redzēju,kādus savu mūžu nespēju iedomāties!
Sargājat savas firmas,kuras ēdina bērnus pareizi,pēc ministra kabineta noteikumiem-ar vajadzīgajām kalorijām un sabalansētu ēdienu!!!

pirms 8 gadiem, 2012.08.13 12:50

jaajaa

http://www.sudzibas.lv/complaints/fristar-sia-c4856.html
Fristar, SIA
Publicēja: KIKA nosūtīt e-pastu Jan 21, 2008
Aprunā aiz acīmInformācija par kompāniju:
Fristar, SIA

Sis ir edinasanas uznemums (kas parsvara darbojas skolas ednicas) kura ipasniece ir Silvija Minica. No sakuma likas normala sieviete, bet izradijas tada pastulba vecene. Sievietei kurai ir jau pari 60, liek saviem darbiniekiem izest savus kolegus, vij intrigas. Stasta pasakas ka citos ojektos ejot labi, a jusu nav nekadu ienakumu, ka jus zagli tadi, neko nedarat, ka citur visi sanem premijas, a jus neesat pelnijusi (nekas ka to vina saka visos objektos). Un to visu saka ne jau jums acis, bet citiem, a jus it ka liela, tikai pec tam no malas var dzirdet kadi jus esat sadi un tadi! Viens plus, maksa vina labi, bet tikai taja gadijuma kad nav citas izejas, jo nav kas strada.

pirms 8 gadiem, 2012.08.12 12:20

Vietējās ziņas