Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

RAF dzīvojamajā masīvā būs vides izglītības laukums bērniem

Pašvaldība šonedēļ izsludina iepirkuma konkursu aktīvās atpūtas un vides izglītības laukuma izbūvei bērniem un pusaudžiem, kas atradīsies RAF dzīvojamā masīva Loka maģistrāles daudzdzīvokļu namu pagalmā.

Kā informē pašvaldības preses sekretāre Līga Klismeta, laukums tiks iekārtots par 20 tūkstošiem latu, ko Vides ministrija piešķīra Jelgavas pašvaldībai par ieguldījumu vides infrastruktūras attīstībā un dabas aizsardzībā. Janvārī Jelgavas dome atbalstīja lēmumu par aktīvās atpūtas un vides izglītības laukuma būvniecību iesniegšanu Latvijas Vides aizsardzības fondam un projekta īstenošanai pašvaldība ir piešķīrusi savu līdzfinansējumu.Paredzēts, ka laukumā bez tradicionālajām rotaļu iekārtām būs arī dabu izzinoši elementi. Laukums būs veidots zirnekļu tīkla formā, kurā būs izveidotas dažādas dabu izzinošas takas, izvietoti dabas elementi, piemēram, skudru pūznis, saules pulkstenis, zirnekļa ligzda u.tml. Laukuma centrā būs izvietotas šūpoles, slīdkalniņi un citi rotaļu elementi, bet ap laukumu - soliņi. Lai pretendētu uz Vides ministrijas balvu «Ābols», pašvaldībai bija jāpiesaka jau realizēti un pašlaik realizējami vides infrastruktūras un dabas aizsardzības projekti. Jelgavas pašvaldība izvērtēšanai iesniedza 30 pabeigtus un 16 pašlaik realizējamus projektus. Ar tiem jelgavnieki izpelnījās konkursa komisijas atzinību un ieguva 1.vietu republikas nozīmes pilsētu pašvaldību grupā. Vides ministrijas gada balvu «Ābols» Jelgavas pašvaldība saņēmusi divus gadus pēc kārtas. Par 2007.gadā iegūto Vides ministrijas balvas naudas prēmiju 10 000 latu apmērā Jelgavas pašvaldība veica plūdu draudu modelēšanu Jelgavas pilsētas teritorijai un 2008.gadā šo projektu jau varēja minēt pie padarītajiem darbiem, iesniedzot pieteikumu «Ābola» balvai.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas