Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Rajona Invalīdu biedrība atzīmē divdesmitgadi

Ceturtdienas pēcpusdienā Jelgavas novada domes zālē divdesmit gadu pastāvēšanu atzīmēja organizācija, kas apvieno vairāk ap 250 kādreizējā Jelgavas rajonā dzīvojošo cilvēku ar īpašām vajadzībām - Jelgavas rajona Invalīdu biedrība.

«Līdz šim Jelgavas rajona padomes paspārnē mums ir gājis ļoti labi. Tagad, kad tas sadalīts divos novados, ir mazliet savādāk, » sacīja biedrības vadītāja staļģeniete Tamāra Šķirpa. Pasākumā viņu sveica gan Jelgavas, gan Ozolnieku novada vadība, gan citi atbalstītāji.Organizāciju raksturo dažādas aktivitātes - kopīgi braucieni, palīdzības organizēšana un regulāra savstarpēja komunikācija par aktualitātēm. Jāzeps Pučinskis no Emburgas teic, ka viņu uz biedrību atvedusi vēlēšanās iegūt jaunu informāciju, kas svarīgas ikvienam cilvēkam ar īpašām vajadzībām. Viņaprāt, patlaban aktuāla ir tiesāšanās ar valsti par nelikumīgi samazinātajām pensijām, ko veic Jelgavas rajona invalīdu biedrības jumta organizācija Latvijas Invalīdu biedrība.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas