Rajona pašvaldību vadītāji nopelnījuši labi 4

Pērn, līdzīgi kā visā Latvjā, kad valsts un pašvaldību iestādēs bija vērojams straujš atalgojuma kāpums, arī Jelgavas rajona pašvaldību vadītāju ienākumu līmenis ir audzis.

Nav šaubu, ka Jaunsvirlaukas pagasta un Jelgavas rajona padomju priekšsēdētāja Inta Savicka, pildot amatpersonas pienākumus, gan aizpērn, gan pērn guvusi vērā ņemamus ienākumus. Spriežot pēc Valsts ieņēmumu dienesta publiskotajām amatpersonu deklarācijām, viņas ienākumi pērn, salīdzinot ar gadu iepriekš, kāpuši teju par pieciem tūkstošiem latu - no vairāk nekā 29 tūkstošiem latu 2007.gadā līdz vairāk kā 34 tūkstošiem pērn. Uzkrājumos deklarēti nedaudz vairāk kā 14 tūkstoši eiro bezskaidrā naudā.Par bagāto uzskatītā Ozolnieku novada vadītāja Māra Aināra ienākumi ir vēl lielāki - vairāk kā 38,5 tūkstoši latu, no tiem par darbu novada domē un rajona padomē saņemts 28,1 tūkstotis. Viņam ir arī pieklājīgs uzkrājums bankās latos un eiro - attiecīgi 8,9 un 27,3 tūkstoši. Abas minētās amatpersonas ir arī pensionāri ar šiem laikiem pieklājīgu pensiju.Salīdzinot ar viņiem, pārējo Jelgavas rajona pašvaldību vadītāju iesniegtajās deklarācijās var vērot līdzīgu ainu kā pērn - viņi par savu darbu saņēmuši salīdzinoši ievērojami mazāku atalgojumu. Divi no viņiem - Elejas pagasta vadītājs Imants Striška un Lielplatones pagastvecis Aivars Kokins strādājuši arī savā tiešajā specialitātē kā pedagogi Lielplatones speciālajā internātskolā.Vairāk par šo tēmu - trešdienas, 29.aprīļa, «Zemgales Ziņās».

Pievieno komentāru

Komentāri 4

mamma

mAN GAN jELGAVA PATIK.bET VISS JAU ATKARIGS NO CILVEKA.

pirms 11 gadiem, 2009.04.29 21:00

micro

@to micro

Man datoram nav skaņas, tāpēc komentārs par skrienošām bildēm.

1) Ritenis - deputāta auto - ideja laba, bet velo celiņu ta nav!!! No sākuma būtu labāk solījuši velo celiņus, tad tik domes deputātu riteņauto. Turklāt reāls ieguvums jelgavniekiem.
2) sab. transp. neizmantoju, tāpēc nav komentāru.
3) Bezmaksas interneta piekļuves punkts - :D ... un visi pensionāri sāks skriet internetā sērfot. Vai tad, piemēram, bērnu rotaļu laukumi nav svarīgāki??? Neatbalstu jauniešu "pielipšanu" pie datora, tāpēc nesaskatu šai punktā ieguvumus arī jauniešiem.
4) 2012. g. elektrisko auto uzpildes stacija - (vārtos pa zemi mērenos smieklos) - varbūt no sākuma vajadzētu elektriskos auto (varbūt abus vienlaicīgi), bet te būtu jāuzsver Domes dotācijas, citādi esmu pārliecinājies, ka būt zaļam ir ekonomiski ļoti neizdevīgi. Šai zaļai padarīšanai nav nozīmes, ja tagad es nomiršu badā un vairs nevarēšu radīt pēcnācējus, kuriem to zaļumu atstāt. ;)
5) 13.g. bez atslēgām - (sāku jau vārtīties pa zemi agoniskos smieklos) - 4 gados mūsu sabiedriību nepārmācīsi. Cilvēks nav mehānisms - nospied podziņu un tas pagriežas pa 180 grādiem, darīdams pilnīgi ko citu.

Tas īsumā arī viss. Tāpēc es arī uzskatu, ka ir paņemti vairāki saukļi, kuri ir kā medus maize vēlētājam ... pat liekas, gandrīz kā no mācību grāmatas (varbūt pasaku grāmatas), taču tālu, tālu no reālām iespējām.
Turklāt Jelgavā ir citas aktuālākas problēmas - ceļi, izglītība, bērnu rotaļu laukumi, bērnu/jauniešu pulciņi, veloceliņi, luksafori, birokrātija, naudas izšķērdēšana, slinkums ... un vēl šo to varētu izdomāt. Īsumā - tagad man Jelgava neasociējas ar vietu, kurā es ilgtoši gribētu dzīvot, audzināt ģimeni.

p.s. un cik tam to YouTube linku peistotājam ir personības - Robis, Artis ... diletantisms kaut kāds!!!

pirms 11 gadiem, 2009.04.29 17:05

micro

@Robis
izskatās, ka LSDSP turpina būvēt tālāk savus solījumus bez piesaistes šodienas realitātei!

pirms 11 gadiem, 2009.04.29 14:06

ozis

Par ko Mārim Aināram maksā algu? Par nekompetenci? Par totālu likumu neievērošanu? Par būvniecības līgumiem, kur ūdensvadu Ozolnieku baltajās smiltīs rok par 100,-Ls metrā?

pirms 11 gadiem, 2009.04.29 09:06

Vietējās ziņas