Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Rajons dala sociālās iestādes

Līdz ar Jelgavas novada izveidi no septembra sociālās aprūpes centru (SAC) «Zemgale» plānots nodot Ozolnieku novada domes pārziņā, kura teritorijā iestāde atrodas. Novada vadība par to nav apbēdināta un sola ar savām funkcijām veiksmīgi tikt galā.

Lēmumu pieņēmusi Jelgavas rajona padome. Tās priekšsēdētāja Inta Savicka «Ziņām» stāsta, ka Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrijā iesniegts SAC «Zemgale» reorganizācijas plāns, kas paredz līdz ar Jelgavas rajona padomes likvidāciju minētās iestādes pārraudzības un administrēšanas funkcijas no 1. septembra nodot Ozolnieku novada domei. Vēl gan reorganizācijas plānam jāsaņem ministrijas apstiprinājums.Priekšsēdētāja piebilst, ka līdz gada beigām Jelgavas rajona cilvēku uzturēšanās «Zemgalē» tiks nodrošināta, jo līdzekļi tam budžetā paredzēti. Rajona padome arī valstij lūgusi gadā atvēlēt ap 300 tūkstošu latu dotāciju iestādes uzturēšanai, taču pašreizējā ekonomiskajā situācijā cerību uz to tikpat kā neesot. I.Savicku māc šaubas, vai pietiekami līdzekļi rajona cilvēku uzturēšanai pansionātā atradīsies Jelgavas novadam. Visticamāk, tā vadībai būs jāmeklē citi risinājumi.«Par vienu gan esmu pārliecināta - ne sociālās aprūpes centru, ne Elejas bērnunamu nekādā gadījumā nedrīkst slēgt,» piebilst I.Savicka.Vairāk lasiet trešdienas, 27.maija, «Zemgales Ziņās».

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas