Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Rāviņš atjauno Ķipuru slimnīcas vadītāja amatā 27

Šodien Jelgavas Domē sasaukta SIA «Jelgavas pilsētas slimnīca» ārkārtas dalībnieku sapulce, kurā pieņemts lēmums atjaunot amatā valdes locekli Andri Ķipuru.

Lēmums par A. Ķipura atjaunošanu valdes locekļa amatā SIA «Jelgavas pilsētas slimnīca» kapitāla daļu turētāja pārstāvis Domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš pieņēma, pamatojoties uz Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja 15.novembra lēmumu atcelt kriminālprocesā piemērotos drošības līdzekļus.Savu lēmumu Domes priekšsēdētājs pamato ar A.Ķipura līdzšinējo veikumu Jelgavas slimnīcas vadīja amatā, divpadsmit gadu laikā nodrošinot medicīnas iestādes nepārtrauktu attīstību: uzlabota medicīnas pakalpojumu kvalitāte, sakārtota iestādes materiāli tehniskā bāze un panākta slimnīcas veiksmīga ekonomiskā darbība. «Jelgavas pilsētas slimnīca ir pirmā starp reģionu slimnīcām, kas nodrošinājusi atbilstību visām normatīvo aktu prasībām un tās darbība bijusi ekonomiski efektīva,» norāda A. Rāviņš.Kopš A.Ķipura atcelšanas no amata valdes locekļa pienākumus pildīja Solveiga Ābola, atgādina pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvalde.

Pievieno komentāru

Komentāri 27

Gogi

Ķipurs šodien tāds uzcirties Elvi lielveikalā iegādājās dibus Aldara alus, salātus, kliņģeri, samakšajot 5.80 LVl, un iesēdās Honda autiņā ar numuru NZ 47.
Laikam svinēs.

pirms 7 gadiem, 2012.12.12 12:51

jelgavniece

Domāju, ka dakterīte arī centās no sirds vadīt slimnīcu, bet nu man prieks, ka vadība atkal būs Ķipura rokās - nevar noliegt viņa vadītāja spējas. Lai izdodas!

pirms 7 gadiem, 2012.12.12 12:48

:))

jēdzīgāks vadītājs jau viš ir par to tanti.
cerams, ka turpmāk zinās, kā jāsaņem klaipiņi, lai nesanāk šaize

pirms 7 gadiem, 2012.12.12 12:29

Jānis

Viss ko Ķipurs ir darījis , ir pildījis savus amata pienākumus , par ko saņēmis lielu algu . Rāviņa runa atgādina padomju laiku partijas plēnumu gaisotni .
Ja cilvēks nāca uz darbu - varēja pieprasīt algu
Ja darba laikā strādāja - pienācās prēmija
Ja labi strādāja - pienācās ordenis

Cerams ka Rāviņš savam mafijas biedram iešķiebs Ļeņina ordeni . Kā nekā abi no ZZS

pirms 7 gadiem, 2012.12.12 12:18

Vietējās ziņas