Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Rāviņš kandidēs uz vēl vienu termiņu 30

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) Jelgavas nodaļa pieteikusi savus kandidātus pašvaldību vēlēšanām Jelgavā. Arī nākamajām vēlēšanām ar pirmo numuru sarakstā ir pieteikts Jelgavas mērs Andris Rāviņš, informē centriskās partijas "Latvijas Zemnieku savienība" Jelgavas nodaļas valdes priekšsēdētāja vietniece Rita Vectirāne.

Otra zīmīga persona ZZS Jelgavas sarakstā ir pilsētas domes deputāts un Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) direktors Andrejs Garančs, kurš nesen no Latvijas Sociāldemokrātiskās strādnieku partijas pārgājis uz ZZS.Pašvaldību vēlēšanām no ZZS Jelgavas sarakstā kandidēs Jelgavas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš, domes deputāte, VSAA Jelgavas nodaļas vadītāja Dace Olte, SIA "Kesko Agro Latvija" produktu grupas vadītājs Jānis Kuķis, domes deputāts, uzņēmējs Modris Jansons, domes deputāts, LLU direktors Andrejs Garančs, domes deputāts, LLU profesors Voldemārs Strīķis, Jelgavas pašvaldības aģentūras "Kultūra" direktors Mintauts Buškevics, Jelgavas pensionāru biedrības priekšsēdētājas vietniece Marija Kolneja, ģimenes ārste Viveja Epiņa, LLU students un Jauno zemnieku kluba valdes priekšsēdētājs Māris Šņickovskis, akciju sabiedrības "Jelgavas gaļas kombināts" komercdirektore Ilga Antuža, Jelgavas Ādolfa Alunāna teātra direktors Arvīds Matisons, Sporta servisa centra projektu vadītāja Guna Trukšāne, uzņēmējs Imants Šneps, LLU studente Linda Vovere, "Norvik" bankas Jelgavas nodaļas pārvaldniece Gunita Maziņa, LLU pasniedzēja Rasma Urtāne un Jelgavas pašvaldības izpilddirektora vietnieks Vilis Ļevčenoks.Jelgavas ZZS iestājas par attīstību un iedzīvotāju dzīves kvalitātes uzlabošanu ar jaunu darba vietu radīšanu un ražošanas attīstību, sociālās palīdzības programmu dažādošanu, tālāku ielu un ceļu rekonstrukciju, kvalitatīvu izglītību visa mūža garumā, pilnveidotu pašvaldības komunālo pakalpojumu servisu un Latvijas Lauksaimniecības universitātes pienesuma pilnvērtīgu integrāciju pilsētas dzīvē.

Pievieno komentāru

Komentāri 30

musclemaximizerleon02

This really is achievable by eating somewhat meal every three hours somanabolic muscle maximizer free download mac On the other hand, you'll find so several people that don't understand how rest will come into play when making muscle, and that i use to be 1 of them

pirms 7 gadiem, 2012.10.28 10:49

KnilaplyKam

You can't forget to just take it on the weekends

pirms 7 gadiem, 2012.10.28 08:16

KnilaplyKam

My goal below will be to link the wordpress web site entries to a frame in a very individual site. So I need only the blog entries to seem, but none with the menu bars or other things associated with wordpress only what was posted. I am aware wordpress is done in PHP so i was wondering if anybody knew the specifics of your coding and how I'd go about doing this.. . Thanks!. muscle maximizer fitness and training guide I'm wanting to download some videos from a variety of different web-sites like youtube, Google videos, along with a few other web pages for my entertainment at home. I've downloaded an extension from Media Converter for Firefox, but I do not see it anywhere. Can a person recommend an extension to allow me to download on-line videos?.

pirms 7 gadiem, 2012.10.27 08:40

Kukis

njā, Jankam laikam ziepju pietiek - kā nekā grib "ieziepēties" līdz pat "augšām"... atkal...

p.s.brīnums kā to kesko nav jau nosēdinājis...

pirms 11 gadiem, 2009.04.29 14:40

marga

taa kaa ilgus gadus esmu jelgavniece, esmu par so sarakstu! Un, ja kaadam kas nepatiik, lai pasi iet un dara. Aprunaat jau mees visi maakam, tikai kad pasiem jaaizdara - neviena nav

pirms 11 gadiem, 2009.04.20 19:59

nirga nak

2 es un parejiem debilikiem!
slims vai? kur tev pilseta sakartotaka ? kada deputata pagalma dzivojies? jelgava sudigakie celi visa latvija idiot! isteniba tadi debiliki ka jus kas to atbalsta neko labaku par tiem kas tagad tur sez nemaz neesat pelnijushi!
vispar *** to jelgavu ar visu debilo domi un valsti vispar man apnika es braucu prom. varat re palikt ar to debilo domi ko jus kartejo reizi ievelesiet ! apnika jau!

pirms 11 gadiem, 2009.04.14 12:14

Jau apnikushi

Shis raksts kaut kaa peec partijas reklaamas ozh.

pirms 11 gadiem, 2009.04.12 20:42

es

Atbalstu Rāviņu. Pilsēta, tiešām, sakārtotāka, arī kultūrai atbalsts.

pirms 11 gadiem, 2009.04.10 15:57

ups

"Rāviņš kandidēs uz vēl vienu termiņu" - kunga bezkaunībai nav robežu! Vai tad vēl nepietiek?!
Labprāt laikam neaizies...

pirms 11 gadiem, 2009.04.10 15:26

arnitiņai

Tiem taviem studentiņiem no domes budžetiņa ir atmesta maza naudiņa un tāpēc tagad ir jāatstrādā saņemtais.

pirms 11 gadiem, 2009.04.10 13:16

Arnita

Patīkami, ka dažus jaunus vārdus redz no studentijas!!! Par viņiem ir dzirdētas labas lietas.
Piemēram, M.Šņickovskis aizsāka Latvijas zemnieku produkcijas noieta organizēšanu! L.Vovere organizē (viena no organizatoriem) Donoru dienas LLU. Lai viņiem veicas, ja tikai viņi varēs noturēties "veco" spiedienam kādu jaunu ideju realizēšanā, jo studentijai ir cits gars! Viņiem gan nav naudiņas, "nevienu nevarēs nopirkt"! Es par viņiem! Lai veicas!!!

pirms 11 gadiem, 2009.04.10 09:32

KNAB

PRIEKSKAM JUMS KNAB, JUS PASI ESIET LABI KNAB. ZINIET KURS ZOG, CIK, PAR CIK. JUMS VISS SKAIDRS.JUS ESIET TIE ,KURIEM ZEM CITA DEKA PATIK PALIST.BET PASKATIETIES ZEM SAVEJA?

pirms 11 gadiem, 2009.04.10 08:54

RIETUMS

Sita riesanas ir apnikusi. Musu provincialisms ir drausmigs.Partijnieki, kolhoznieki un sazin kas. un tad? Tas ka tu esi bijis partija vel neko nenozime.Mes visi vairak vai mazak ar to esam saistiti. Nebijam pasi, bij musu vecaki vai vecvecaki.Un kolhoznieki, ar ko vini ir sliktaki par pilsetniekiem. Noteikti labaki, saku pec pieredzes.Un ja runajam par to pasu Ravinu, tad cik zinu taja kolhoza vins nostradaja desmit gadus, bet parejos 20 nemas pa pilsetu.Dzivot laukos un stradat pilseta jau nenozime but laukim. Un ziniet kolhoza stradat nozimrja tiesam rukat, to kas taja laika to darija tie zin ko tas nozime. Un uz tiem cilvekiem ari balstas sodien kaut kas. Jaunajiem jau vajag tulit un atri.Un kamer mes staigasim ar tam ausainem uz galvas ,nekas ar nebus. Cilveki ir riebigaki neka tajos laikos.

pirms 11 gadiem, 2009.04.10 08:51

jaunā seja

tās jaunās sejas jau llu ir sašmucējušās. Pajautājiet viedokli kādam, kurš viņus un viņas pazīst. Lišķi, roklaižas un kāri pēc naudas.

pirms 11 gadiem, 2009.04.09 23:01

maza

sarakstam nav ne vainas!

forši ka pievienojas jaunas sejas!

veiksmi!

cerams ka jaunie kaut ko spēs!

pirms 11 gadiem, 2009.04.09 22:50

aita

Es no visa šī saraksta atstātu G. Trukšāni...., lai veicas!

pirms 11 gadiem, 2009.04.09 21:06

Sirmais

Sarakstam nav ne vainas. Vecā gvarde, arī komunistu daudz. Laiks mainīt sejas ! Jānāk jaunajiem deputātiem (30-40g. ir optimālais vecums) ar svaigām idejām, ar citu skatu uz dzīvi un citām prasībām. Protams, nebūs "veco-labo" sakaru. Vajadzīgi arī tādi, kuri "iztīrītu Domi" no vecajiem ierēdņiem..., kuri algas noteiktu ne vairāk kā 400 Ls vērtībā. Nav vajadzīgi arī tādi kā "Liepiņi un Galkini", jo arī tur nekas labs nav gaidāms. Vislabākais būtu kandidātu konkurss, kur katrs iedzīvotājs varētu izteikt savu balsi un ja nav 50 %, tad svītrot uz visiem laikiem ... Jāvēlē nevis pēc atpazīstamības, bet pēc profesionālās programmas, kur iedzīvotājiem talkā varētu nākt ekspertu komisija, jo solīt viņi visi māk ...

pirms 11 gadiem, 2009.04.09 20:41

Atveriet

taču beidzot acis un paskatieties apkārt - pilsēta kļūst arvien sakoptāka! Ko var ķērkt kā tāds kraukļu bars!

pirms 11 gadiem, 2009.04.09 20:23

guha

Nesaprotu,kapēc mūsu valstī ir vajadzīgs KNAB,ja tāds naudas atmazgātājs vēl atrodas uz brīvām kājām.

pirms 11 gadiem, 2009.04.09 19:24

****

Rāviņa kungam nav ne vainas, bet latvieši jau ir tāda tauta ka tik noriet kādu. Visi šitie rējēji diez ko paši ir izdarījuši Jelgavas labā, vai tikai rej?

pirms 11 gadiem, 2009.04.09 18:34

Vietējās ziņas