Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Rāviņš par dienesta auto invalīdu stāvvietā: «Biju pārliecināts, ka novietoju mašīnu blakus» 52

«Biju pārliecināts, ka novietoju automašīnu blakus stāvvietā. Atvainojos par radušos situāciju,» tikai pēc tam, kad zz.lv Jelgavas Domei nosūtīja attēlu ar dienesta automašīnu invalīdu stāvvietā, pauž Jelgavas mērs Andris Rāviņš (ZZS). Nezinot, ka pārkāpums fiksēts fotoattēlā, viņš sākotnēji apgalvoja, ka savu mašīnu nolicis «tieši blakus» invalīdu stāvvietai.

Kā ziņots, piektdien Valsts policija, izvērtējusi no portāla zz.lv saņemto fotoattēlu, sākusi administratīvā pārkāpuma lietvedību par divu automašīnu novietošanu invalīdu auto paredzētās stāvvietās. Viena no mašīnām ir Jelgavas Domes priekšsēdētāja A.Rāviņa dienesta auto, turklāt aculiecinieks zz.lv apgalvo, ka no mašīnas izkāpis Jelgavas mērs. A.Rāviņš gan sākumā uzsvēra, ka savu braucamo nolicis «tieši blakus» invalīdu stāvvietai. Pārkāpumu piektdien ap pulksten 11 fiksējis kāds zz.lv lietotājs brīdī, kad A.Rāviņš ieradās uz LLU Veterinārmedicīnas fakultātes jaunās klīnikas atklāšanas pasākumu Helmaņa ielā Jelgavā. Aculiecinieks apgalvo, ka no mašīnas, kas iebraukta invalīdu auto paredzētajā stāvvietā, izkāpis A.Rāviņš.Pats Jelgavas mērs uz telefona zvaniem neatbildēja, bet ar pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldes starpniecību sniedza īsu komentāru: «Stāvvietā pie klīnikas ir divas marķētas invalīdu stāvvietas. Mana automašīna bija novietota tām tieši blakus.» Pēc šī komentāra saņemšanas portāls pašvaldībai nosūtīja tā rīcībā nonākušo attēlu, aicinot paust A.Rāviņa viedokli, ko viņa izpratnē nozīmē skaidrojums «tām tieši blakus». Par notikušo zz.lv informēja arī Valsts policiju. Tās pārstāve Ieva Sietniece informē, ka policija par šo faktu sākusi administratīvā pārkāpuma lietvedību. Gan A.Rāviņam, gan blakus noliktās mašīnas šoferim, ja apstiprināsies likumpārkāpums, draud 40 latu administratīvais naudas sods.

Pievieno komentāru

Komentāri 52

adrex

Man ir bildītes, kā domes darbiniece "uzspļauj" bērnudārza "Gaismiņa" apmeklētājiem - viņas bērns var iet pa bruģīti, pārējiem jālāčo pa dubļiem!!! Tad kad aizrādīju - pateicu, lai ejam apkārt!
Kāpēc domes - auto stāv domēs stāvvietā aiz barjerām.

pirms 7 gadiem, 2012.11.06 20:26

fuksis

strādājiet kā Rāviņš jūs dzērāji zagļi un klaidoņi nevis aiztiekiet kārtīgu pilsētas saimnieku

pirms 7 gadiem, 2012.11.06 06:43

fuksis

strādājiet kā Rāviņš jūs dzērāji zagļi un klaidoņi nevis aiztiekiet kārtīgu pilsētas saimnieku

pirms 7 gadiem, 2012.11.06 06:42

tenis

Rāviņa kungam kā kārtīgam pilsētas saimniekam šad tad jau varēja darīt izņēmumu viņš ir vienīgais no mēriem kurš ļoti daudz paveicis un dara pilsētas labā un ko esat paveikuši jūs mūžīgie ņaudētāji aprunātāji lieku reizi papīrīti nepacels bet ķēzīsies kāpņutelpās un savu sūdaino pirkstu izsmērēs gar sienu un te nu ,milzīgs, pārkāpums Rāviņš nejauši ne tur novietoja auto un cik acīgi tas tiek fotografēts un nau tak slinkuma vilkties uz redakciju un izrādīt savu žulgtaino-ego-aizveriet vienreiz savas nodzertās žaunas

pirms 7 gadiem, 2012.11.06 06:36

tenis

Rāviņa kungam kā kārtīgam pilsētas saimniekam šad tad jau varēja darīt izņēmumu viņš ir vienīgais no mēriem kurš ļoti daudz paveicis un dara pilsētas labā un ko esat paveikuši jūs mūžīgie ņaudētāji aprunātāji lieku reizi papīrīti nepacels bet ķēzīsies kāpņutelpās un savu sūdaino pirkstu izsmērēs gar sienu un te nu ,milzīgs, pārkāpums Rāviņš nejauši ne tur novietoja auto un cik acīgi tas tiek fotografēts un nau tak slinkuma vilkties uz redakciju un izrādīt savu žulgtaino-ego-aizveriet vienreiz savas nodzertās žaunas

pirms 7 gadiem, 2012.11.06 06:35

lol

Var padomāt,ka visi rakstītāji šeit ir ideāli...

pirms 7 gadiem, 2012.11.05 12:32

korģene

Ja tā var nolikt mašīnu un vēl domāt tā, tad esi idiots- tik tiešām invalīds. Ej uz DEĀK, dabūsi apliecību, kas dos tiesības uzlīmi uz priekšējā stikla, ka esi invalīds ar garīgu novirzi no normas.

pirms 7 gadiem, 2012.11.05 08:02

johaidi

Vai tad tiešām jūs neredzat , ka Rāviņš ir invalīds . Prāta spēju invalīds . Uzbūvēt gājēju tiltu , pa kuru neviens nestaigās un iztērēt 40 milj. latu upes krastu iebetonēšanai var tikai galīgs muļķis un idiots . Cilvēks pie pilna saprāta tā ar naudu neķēzītos ( pat Eiropas naudu )

pirms 7 gadiem, 2012.11.04 20:45

vv

Atbilde '' TAM VV 04.11.2012. 19:34:07''. Es runāju par to ja esi nolicis auto neparedzēta vieta,tad atbildi par to, nevis stāsti kaut kādas muļķības. "Ka domāju ka noliku blakus vai kaut - ko tam līdzīgo. Uz foto ir labi redzams ka ir zīme un papildu zīme uz asfalta. Es neesmu tik pareizs, un ja es novietoju auto nepareiza vieta tad atbildu par savu rīcību.

pirms 7 gadiem, 2012.11.04 20:10

TAM VV

Par kadu visatlautibu tu runa? Vai tad tiesam tu dzive esi tik pareizs, ka ne kmo neesi darijis nepareizi.Ari mers ir tikai cilveks, bet par tiem moralistiem gan jasak domat.No sitajiem moralizetajiem nelaba dusa metas.

pirms 7 gadiem, 2012.11.04 19:34

es

redzēju, ka mērs nolika automašīnu atļautā vietā, bet tiklīdz iegāja ēkā, no krūmiem izleca kaut kāda banda ar SC apsējiem uz rokām un iecēla volviķi invalīdu stāvvietā! Vot tā!

pirms 7 gadiem, 2012.11.04 14:02

vv

Sodu viņam vajadzētu ielikt, citādi bus redzams ka mūsu tautas kalpiem ir visatļautība, un pēc tam brīnās kāpēc cilvēki tik agresīvi ir noskaņoti pret viņiem. Pietam zīmē ir uzrakstīts cik metri no staba ir invalīdu stāvvieta. Lai viņi nedomā ka visi ir tik stulbi un viņiem var sastāstīt visu ko.

pirms 7 gadiem, 2012.11.03 22:39

vv

Noteikumus laikam viņš ari nezin, un ir pilnīgi akls, ka neredz ka uz asfalta ir iezīmēts invalīdu stāvvieta. Ja vienīgais ka mūsu meram nav invalīda apliecība kura atlauj novietot auto stāvvieta kura paredzēta cilvēkiem ar kustības traucējumiem????

pirms 7 gadiem, 2012.11.03 22:32

SSS

Jelgavā jau atkal tirgo ĻEGALKU laikam jau bija ievilcis labi ka viņam likās. Piedosim vecim :)

pirms 7 gadiem, 2012.11.03 19:41

Rāviņš

Nu ko vaukšķi !
Varat vaukšķēt cik gribat . Pienāks vēlēšanas un atkal par mani un ZZS nobalsosiet tā ka smird . Atcerieties , ka vēlēšanās uzvar nevis tas par kuru balso vēlētāji , bet gan tas , kurš skaita balsis . Vēlēšanu komisijas visas ir manas.

pirms 7 gadiem, 2012.11.03 13:35

Bļāviens

Domāju un ceru,ka Rāviņa kungs samaksās to soda naudu bez kādām atlaidēm.Domāju,ka viņš ir goda vīrs.Komentāri jau tādēļ ir lai ļaudis izgāztu savu žulti uz kādu kurš par viņiem ir zolīdāks.Nākošo reizi esi uzmanīgāks.Interesanti vai blakus stāvošā mašīna pieder invalīdam?

pirms 7 gadiem, 2012.11.03 13:01

HA

Nu ziniet, kam negadas. Uztaisit to par baigo notikumu un cilveku apsaukat un nosaukat ,tas laikam Jums liekas cienigi un godigi.

pirms 7 gadiem, 2012.11.03 12:38

Gurus

Kādas muļķības, ka neredzēja!
Nevaru iedomāties, kā var neredzēt zīmi, un papildus vēl krāsojumu uz asfalta!
Ja viņš būtu vīrs, tad būtu pateicis - jā noliku, bija jāpagūst uz pasākumu un nebija laika citās vietās likt. Apzinos, ka vainīgs un sodu samaksāšu. Tad viņu varētu cienīt.
Bet tagad - kā (varbūt - kā jau) tāds prasts glumiķis - neredzēju, nepamanīju, bla, bla, bla...tas nav vīra cienīgi.

pirms 7 gadiem, 2012.11.03 10:51

Vietējās ziņas