Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Rāviņš slavē sevi un domi skolu sapulcēs 7

Vairākās pilsētas izglītības iestādēs šajās nedēļās izlikti aicinājumi pedagogiem un vecākiem piedalīties sapulcēs, kurās galvenais runātājs par pašvaldības labajiem darbiem ir domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš.

Viņš šādas aktivitātes pusotru mēnesi pirms pašvaldību vēlēšanām neuzskata par sevis reklamēšanu, sakot, ka visiem iedzīvotājiem ir jāzina, kas notiek pilsētā.Spriežot pēc skolu telpās un mājas lapās atrodamajiem paziņojumiem, notikušas jau vairākas sapulces ar nosaukumu «Jelgavas pilsētas un izglītības sistēmas attīstības tendences». Tajās piedalās A.Rāviņš, viņa vietniece Irēna Škutāne un pilsētas izglītības pārvaldes vadītāja Gunta Auza. Par sapulci, kuru apmeklēja «Ziņas», informācija bija izlikta pašvaldības bērnudārzā. Pilsētas domes izplatītajā notikumu kalendārā norāžu par šādām sapulcēm gan nav.Izmantojot vizuālo prezentāciju, A.Rāviņš aptuveni 20 sanākušajiem pedagogiem klāstīja, kā un cik pašvaldība ieguldījusi un turpinās to darīt dažādās pilsētsaimniecības jomās. Mērs arī pauda savu viedokli par likumiem, kas valstī būtu jāmaina, lai atvieglotu domes darbu, un stāstīja par gaidāmo budžeta samazināšanu Maskavā, uz kurieni viņš esot vedis piedāvājumu paketi sadarbībai uzņēmējdarbībā...Kā mērs pamato, kādēļ skolotājiem un vecākiem jāklausās par pilsētas sasniegumiem ielu lāpīšanā un atkritumu apsaimniekošanā - lasiet otrdienas, 21.aprīļa, «Zemgales Ziņās».

Pievieno komentāru

Komentāri 7

JANINA

Biju uz sava berna skolas sapulci. Nu Ravins ar bija. Neko tadu nevaru gan pateikt.Normals cilveks, normali ,saturigi runaja. Nu mes jau pieradusi pie ta, ka tikai kengajas.Un starpcitu par to vaditaju ka tadu esmu gan dzirdejusi pilnigi preteju viedokli. Es gan secinaju, ka vins ir cilveks ar milzigu pieredzi, un idealu vaditaju ar nav.

pirms 11 gadiem, 2009.04.21 19:51

El Ninjo

Lēti tas izskatās no Rāviņa puses. Palicis vecs un bez izdomas. Tagad, kad pēc ilgiem gadiem viņam uzradusies konkurence, var redzēt cik patiesībā "bāls" un vājš vadītājs viņš ir.

pirms 11 gadiem, 2009.04.21 18:44

Timma

Kamēr viņš runā par domi un slavina sevi , lai runā. Tāpat mēs redzam, ka tālāk par runāšanu nekas Jelgavā nav gājis. Ak jā ir gan dažas būves, bet tur taču ... atkats! Kā lai nebūvē?!! Savukārt, ja kāds dzird un redz, ka viņš sāk slavināt ZZS,TP un JL(visušo partiju līderi Jelgavā ir ciešā draudzībā viens ar otru), vai noliegt konkurentus, tad gan tas ir juridisks pārkāpums un ir sodāms. Taču ceru, ka Jelgavas iedzīvotāji tāpat sodīs šos iepriekš pieminētos darboņus ar Rāviņu priekšgalā - nebalsojot par nevienu no šiem sarakstiem!

pirms 11 gadiem, 2009.04.21 13:59

labvēlis

Redzot to ka ir sākuši taisīt pilsētā ielas tu sāc saprast,ka ir sākusies pirmsvēlēšana.Ka divas konkurējošas firmas strādā tagat strādā kopā,tu arī sāc saprast,ka Rāviņš jau saliek visu pa plauktiem.Labs teiciens bij vienam komentam-nav Rāviņa,nav IGATES un KULKA.Ceru ka cilvēki ir izlēmuši par ko balsot un neuzķersies ne uz kāda āķa.

pirms 11 gadiem, 2009.04.21 10:29

nu gan

Un šo rakstu nav rakstījis Kupčs. Esmu šokā

pirms 11 gadiem, 2009.04.21 09:26

es pac

Un kas tur liels, ka notiek tādas sapulces? Uz 4.vsk sapulci bija aicināti arī vecāki un neko TĀDU tur nepateica. Nekā diži sevi neslavēja. Teica to, ko mēs arī paši varam redzēt, kas darīts un tā.

pirms 11 gadiem, 2009.04.21 08:14

Rasma

Vai tik nenāk vēlēšanas un Zemisko Zagļu savienība ar taukmūļiem neraujas pie varas?

pirms 11 gadiem, 2009.04.21 07:50

Vietējās ziņas